reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Ja już odliczam godziny do 17.00 ! :) następna wizytę umawiam na rano, bo to Calodzienne czekanie to jakaś męczarnia
Ha ha ha wiem co czujesz dlatego umawiam sie zawsze rano :szok::-D udanej wizyty :-)
No I udalo sie tez fotke wkleic po kilku probach!!! Ufff
Zobacz załącznik 602004
Piekna fotka :tak:

No Julian, Julian :tak: tak na 98% ginka obstawia ;-) ja tam widziałam worek i siuraka ;-) na połówkowe mam jechać, więc mam nadzieję, że tylko się potwierdzi :-D
U mnie powiedzial lekarz w 15.5 tygodnia ze chlopak widzialam sisuiaczka i woreczek i nie odpadl do dzis a mialam pozniej jeszcze scana w 19 tyg i teraz w 21 i nadal ma siusiaczka wiec mysle ze sie nic nie zmieni:tak:Gratuluje

super że wszystko ok :) i jaki śliczny synuś :)
ja też po wizycie jestem :) dzisiaj inna pani doktor robiła prenatalne, ale super babeczka :) przesympatyczna i bardzo dokładna :) mała oczywiście spała, słodycze jej nie pobudziły :)
wszystko w normie, jedynie wielka rośnie :D waży już 557 g :)
pani doktor powiedziała "ale ma fajny tłuściutki brzuszek" :D i nogi długie :) ponoć tak długie, że komputer to wziął za jakieś anomalie, bo wg niego nie mogą być nogi tak długie w stosunku do ciała :p
no ale najważniejsze że wszystko ok :) szparka jak była tak jest, czyli córa dalej córą pozostaje :D

a to nasza maleńka :)
Zobacz załącznik 601974Zobacz załącznik 601975Zobacz załącznik 601976
Dzieki ;)
Super ze wszystko ok to najwazniejsze dla kazdej z nas aby dzieciatko bylo zdrowe i cale
Fajne zdjecia a zwlaszcza to w w 4d takie wyrazne do kogo podobna?


Pysia, Diabliczka - Gratuluję siuraków ;-)
Anetkaaa - Gratuluję wizyty ;-)
MamusiaBlaneczki - Gratuluję synka ;-)
Ewstra - Gratuluję synka;-)
Szyszunia - Gratulacje usg ;-)
Ewelinka - Gratuluję synka ;-)
Ha ha ha rozsmieszyl mnie ten post gratuluje synkow synkow i synkow :D:D:D hahaha
Witam ja po połówkowym.
Tak jak myślałam- Chłopak!
Wszystko z małym w pożądku.

Przepraszam że tak mało się udzielam ale coś mam z kompem a na tel nie lubię :(
Postaram się szybko was nadrobić i uzupełnić listę majowek.
Gratki Syneczka :)


Ja po scenie fl:34.0mm hc:172.0m ac154.0 crb:20.0mm dokladnie 20 tyg 4 dzień dziecie w pierwszej sekundzie pokazało jajka czekamy więc na synka bardzo chcialam mieć parke intuicja zawiodła tym razem
Zobacz załącznik 601898
Gratulacje :-)
 
Wg mnie łożysko na ścianie przedniej bo przodujace to jak zachodzi na wewnętrzne ujscie szyjki. A to przednie to wszystko ok. Ja tez takie mam. Mozemy tylko slabiej czuc ruchy bo amortyzuje:)
 
Dzieki ;)
Super ze wszystko ok to najwazniejsze dla kazdej z nas aby dzieciatko bylo zdrowe i cale
Fajne zdjecia a zwlaszcza to w w 4d takie wyrazne do kogo podobna?
no z tego co widać, to niestety do swojego tatusia :p

Dziewczyny a mam takie pytanie co to znaczy jak masz łożysko przednie ? to to samo co przodujace? ale nie mam za nisko tak mam opisane ?????:confused::confused::confused::confused::confused:
kurczę, któraś dziewczyna kiedyś wyjaśniała różnicę między przednim a przodującym łożyskiem, ale się w to nie zagłębiałam i nie pamiętam :/


Danusia, super :) gratuluję zdrowej córeczki :)
stazi, trzymam kciuki za dzisiaj :D i czekamy na zdjęcia :)
brownagula, najważniejsze że wszystko ok :)

pozostałym również gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków :)
 
Dziewczyny a mam takie pytanie co to znaczy jak masz łożysko przednie ? to to samo co przodujace? ale nie mam za nisko tak mam opisane ?????:confused::confused::confused::confused::confused:

Przednie to nie przodujące :) bez obaw. Ja mam na przedniej ścianie w dnie macicy, podniosło sie bo w 15 tyg mówiła ze nisko a teraz już okej :)
Przodujące to gdy zachodzi w całości lub częściowo na ujście szyjki macicy.
 
PAT&MOM powodzenia na wizycie ;-) ja miałam wizytę o 20 ;-) a wchodziłam 21:30 :szok: więc wiem, co to oczekiwanie ;-)
 
Witam!
Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Moja dzisiejsza wizyta także należy do udanych. Z dzieciątkiem wszystko dobrze. No i nie był wstydliwy tak jak córka i rozkaraczył się jak prawdziwy facet :) Tym razem na 99% synek.
 
reklama
Do góry