reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Ja się zdecydowałam na lekarza z NFZ i powiem Wam, że jestem mile zaskoczona. Codziennie jest dostępny, więc jak coś się dzieje lub mam jakieś pytanie to o razu do niego dzwonię, a jak trzeba to od razu mnie przyjmuje. Poza tym wygodne jest to, że jeszcze przed ciążą mogłam się zarejestrować z dnia na dzień. Ten mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu, ale co z tego, jak i tak by mnie w tłumie pacjentek nie poznał. Jestem jak na razie zadowolona, wszystkie badania konieczne mam robione (oczywiście za darmo), szyjkę badaną, na każdej wizycie słuchamy serduszka, jedyne co to szkoda, że na NFZ są jedynie 3 USG, ale w sumie da się to znieść. Samo USG nie jest w końcu najważniejsze... Jestem zdania, że nawet na NFZ można znaleźć dobrego lekarza.

Ja prywatnie mialam 3 usg i teraz czwarte jak bylam w szpitalu. Ale szczerze jak teraz czuje ruchy to nie tesknie za USG, bo wiem ze Mala fika w brzuszku ;-)
 
Troche na dlugo mnie jal zlapalo to na chwilke, kiedy masz wizyte? Mysle ze powinnas zapytac..

Na kiedy masz termin bo mysle ze idziemy podobnie I razem z klaudynaaa :))
dokładnie :-)
w czwartek ide na usg, ale nie do swojej :/
mam termin na 29 czerwca z zalozeniem ze dwa tyg wczesniej urodze

no to idziemy podobnie dziewczyny :D ja termin mam na 28 czerwca :-)
co do lekarza to ja chodzę na NFZ , co prawda ostatnio nie zrobiła mi usg, ale wytłumaczyła mi to dlaczego tak zrobiła i nie narzekałam, poza tym jestem zadowolona bardzo:) ale lubię mieć usg, jestem wtedy spokojniejsza:)
Gratuluję wizyt i powodzenia jutro :)
 
Ja mam termin na 3, choc jak sobie rowno 40tyg wyliczylam to wychodzi na 2 czerwca w sumie, ale doktorek 3 wyliczyl. Juz nie moge sie doczekac Ali, ale niech sobie posiedzi jeszcze do 20maja chociaz ;-)
 
reklama
Do góry