reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Faktycznie na NFZ traktują dosyć przedmiotowo jak miałam robione USG w szpitalu to na izbie lekarka nawet nie wzięła monitora w moją stronę.Potem było już trochę lepiej ,bo nawet płeć dziecka mi powiedzieli i był drugi monitor to cokolwiek się zorientowałam.MI się również zdarza to napinanie brzucha ale przy poprzednich ciązach tez tak miałam to te skurcze Braxtona Hiksa czy jakoś tak .Jeżeli nie są częste i bolesne to wszystko ok.
 
reklama
dziewczyny, a jak brzuch twardnieje na ok3godziny, i jest tak napiety ze mam wrazenie ze zaraz peknie, to tez normlane?
mi przechodzi na kilka minut i potem natepne 2-3h skala, nie lubie tego
 
Ostatnia edycja:
Troche na dlugo mnie jal zlapalo to na chwilke, kiedy masz wizyte? Mysle ze powinnas zapytac..

Na kiedy masz termin bo mysle ze idziemy podobnie I razem z klaudynaaa :))
 
reklama
Do góry