reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

no własnie dziewczyny..ciekawe jak z jakością tego wózka ...:dry:
Wizualnie mój styl ale ciekawe co z praktyką?!
Oglądalam różne programy typu "pani Gadżet" itd. i tam mówili o nim w samych superlatywach tylko ciekawe czy nie jest tak ze producent za to zapłacił zeby polecali i reklamowali :dry:
No nic...musze go zobaczyć na żywo.
 
reklama
Majaa_a próbowałaś ten wozek? Bo mi tez go proponowali, ale jak dla mnie jest strasznie sztywny, tak jak by wogule nie miał amortyzacji! Chyba ze będziesz jeździć tylko po rowniutkich chodnikach i galeriach?! A co do wielkości to ja taki sam dylemat miałam z fotelikiem...u tego producenta co zamawiam wozek on jest nieco mniejszy niż inne, i dużo opinij ze faktycznie dziecko szybko sie nie miesci(( ale nie ma możliwości spięcia innego fotelika w stelaż! Mimo to biorę wozek, ale fotelik sie boje...i bede brała jakiś większy i wygodniejszy dla dzidzi....
Karolq_naprawde korzystałas tylko 3 miesięcy z gondoli????????
 
Ostatnia edycja:
Majaa_a próbowałaś ten wozek?

nawet go jeszcze na żywo nie widziałam :-p Moze w przyszłym tyg udam sie do sklepu zeby obejrzeć. Ogólnie to jestem zakochana w tym wózku od pierwszego wejrzenia (w katalogu, na necie i w tv) Zobaczymy w realu.

Maja jeśli twoje trasy spacerowe ją ładne, bez dziur i z niskimi krawężnikami
Stokke Xplory - moja opinia - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl za tą cenę z t opinią, chyba nie podrodze, żeby mi gondola na 4 mce wystarczyła, a jak bedzesz miec duze dziecko to jaki sens godoli kupowanie.POszukaj w poprzednich postach ten wózek był opisywany.Anna pracowała przy wózkach napisałą coś ie cos o nim

dzieki :* poczytam. A co do tras...moje są bardzo zróżnicowane...las, ulice, Krzywe chodniki tez sie trafią, no i czasami galerie ;)
 
najlepiej jak go zobaczysz, tak jak pisałaś na żywo, jak tak zmieniłam opinię o jednym wózku jak go zobaczyłam w sklepie i wypróbowałam, przestał mi się podobać :-) najlepiej sobie pojeździć po sklepie itp i wtedy podjąć decyzję :-D
 
Maja stokke maja zagorzalych zwolennikow i zagorzalych przeciwnikow, zazwyczaj opinie sa skrajne o tym akurat wozku :-D ja tam nic przeciwko niemu nie mam, moj maz sie nim wrecz zachwycal ale on to w ogole uwielbia takie dziwolagi
u mnie w muumie tez gondola byla malutka i ostatecznie janek jezdzil w niej od czerwca do pazdziernika (ale on byl zawsze drobniutki) a w listopadzie jak trzeba bylo ubrac kombinezon czy wlozyc w spiwor to juz tylko spacerowka nam zostala bo za wasko mial i nie mogl sie ruszac. wiec jak kupujesz cos z mala gondola to wez pod uwage zeby spacerowka sie rozkladala na plasko - z tego co wiem stokke ma kubelkowa, a w kubelkowej nie mozna dziecka wozic dopoki nie siedzi (czyli gdzies do grudnia pewnie ) bo to niezdrowo dla kregoslupa. ale jak masz opcje pozyczyc w razie w cos wiekszego na zime to spoko:tak:


a zobaczcie co widzialam w zakopcu w weekend- na krupowkach of kors:

Limitowany MYO TRONIC GREENFOREST 5 w 1 - Wózki Foppapedretti - Fopahopa - wózki i meble dziecięce marki Foppapedretti

z napedem !!! :-D:-D:-D:-D cena promocyjna to moze sie ktora skusi coby sie nie meczyc zbytnio pchaniem wozka hihihihi
 
reklama
Do góry