reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

osobiście powiem, że bardzo mi się podoba :) i jest podobny do mojego, który wybrałam bebetto lukca :D,ale co do opinii to ja korzystam ze strony wózki dziecięce - opinie, zdjęcia, testy, informacje o produktach, rozdania - bangla.pl i czytam sobie :)

ja wybrałam tez bebetto ale pascal, głównie ze względu na materiał, męzowi ewidentnie wpadł w oko szary o strukturze lnu :) Wszystkie bebetto nico, luca, pascal widzialam, niedaleko mnie sa wystawione w bobo wózki - bardzo podobne do siebie.
 
reklama
a_aparatka my w końcu wczoraj byliśmy zobaczyć pascala, jak na razie jesteśmy na niego zdecydowani mało miejsca zajmuje, duża gondola, nie jest za ciężki i ładnie się prezentuje. (ja głównie też ze względu na imitację lnu byłam na palona)
 
widzę, że więcej z nas podobają się te z bebetto :-) mi też bardzo podoba się w nich materiał, mi osobiście luca, bo nie ma świecącego materiału:-)
 
a_aparatka my w końcu wczoraj byliśmy zobaczyć pascala, jak na razie jesteśmy na niego zdecydowani mało miejsca zajmuje, duża gondola, nie jest za ciężki i ładnie się prezentuje. (ja głównie też ze względu na imitację lnu byłam na palona)

No własnie ten materiał jest super, u mnie na osiedlu widze dużo bebetto, ale wlasnie wiekszosc ma LUCA albo NICO, pascala nie widzialam.
Mój wymarzony to biały stelaż i ciemny szary lniany :D
Wersja spacowa z dużą budką i rokłada sie na leżąco a to jest dla mnie podstawa.
 
Ciekawe jak ta spacerówka się w bebetto sprawdzi, bo do gondoli nie ma zastrzeżeń,a ze spacerówką już różne opinie
 
Ciekawe jak ta spacerówka się w bebetto sprawdzi, bo do gondoli nie ma zastrzeżeń,a ze spacerówką już różne opinie

A jakie sa wady tej spacerówki? Mi zależy żeby rozkładała sie na leżąco i miała dużą budkę. Po córce mam parasolke, wiec nie zależy mi na wadze, wielkości itp.
 
reklama
Aparatka
Nie którzy skarzą się, że za krótki podnóżek, ale to zależy jakie dzieciątko nam urośnie ogólnie wydaje się duża.
I wkład w spacerówce "żyje swoim życiem" to najczęściej się pojawia (ale uważam że nie powinno być problemu zawsze można przyszyć na stałe tą wkładkę) No jeśli chodzi u budkę to świetnie zakrywa dzieciątko i rozkładana też jest więc ok.
 
Do góry