reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorotav extra kurka z Ciebie :-) gratulacje

Anulla śliczny Kropek :tak:

Aisa 79 trzymam kciuki Kochana . Będzie piękna betka :tak:

Całej reszcie życzę młego dnia

Ja niestety do pracy biegnę
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn po criotransferze. Jakie dawki macie ( mialyscie ) progesteronu jeszcze przed transferem ? wczoraj rozmawialam z Dr. i mowilam mu ze mam crinone 8% progesteron w zelu, 1 dawka zawiera 90 mg. no i ze mam tez recepte na cyclogest 400 mg. Dr. stwierdzil ze wyatarczy mi raz dziennie brac progesteron, tylko nie wiem o ktory mu chodzilo,o crinone czy cyclegest :zawstydzona/y::szok:
 
Witajcie dziewczyny

Olusia – wyszłaś już ze Szpitala??

A właśnie zapomniałam zapytać. Ponieważ zamiast relanium po transferze polecacie magnez, to chciałam zapytać od kiedy należy go brać, jakie dawki są bezpieczne i jaki magnez... Multum tego w aptekach

Ja biorę magnez 50 mg, ale nie pamiętam z jakiej firmy, bo już opakowanie wyrzuciłam. Znalazłam magnez 100 mg i 200 mg.

Lolitka – jakie dawki najlepiej brać?? Pomóż, pliz

Anuszka ja złożyłam wniosek o zmianę realizatora na Novum w Warszawie , kiedyś tam jeździłam i byłam bardzo zadowolona do dr Lewick....... Musisz poczytać opinie i sama wybrać , ja się jeszcze zastanawiam nad Lewic.... a Obuch....

Ja słyszałam wiele dobrego o dr Obuch…

Tola32 – jak wyniki z egzaminu??

Aisa79 – ze szczerego serducha gratuluję pięknej betki, kciukam za piękne przyrosty. Jak to mówią, jedni odchodzą drudzy przychodzą i ja w to głęboko wierzę. W zeszłym roku w mojej rodzinie dwie osoby zmarły, do tego czasu nikt nie zajął ich miejsca, wciąż czekam…

joasia2906 – bardzo dobrze Cię pamiętam, cieszę się, że się odezwałaś. Czy dr Biernat dokonała tego cudu?? :-)

Asia 77, a dlaczego miałaś wykonywane te badania? Coś było niepokojącego? Mi nikt nigdy nie zlecał żadnych badan w kierunku tego typu zakażen...

Mi mój lekarz też nie zalecał robienia takich badań jak: chlamydia, mycoplasma, ureaplasma, posiew na bakterie i grzyby, ale poprzez doświadczenie Jo.M. postanowiłam je zrobić na własną rękę.

kwiatuszek – dużo cierpliwości Ci życzę w oczekiwaniu na betę.

dorotav – kciukam za Twoją jutrzejszą punkcję i z niecierpliwością czekam na relację. Ja niestety ma przełożoną stymulację. Pieczenia się nasilały i w związku z nimi postanowiłam zadzwonić do mojego dr i przerwać mu ostatni weekend miesięcznego urlopu. Powiem tak nie mam wyrzutów sumienia. Ile można się urlopować, miesiąc to zdecydowanie za długo. Mój dr powiedział, że wolałby poczekać na wynik z posiewu. Tak, więc z bólem serca przystałam na jego zalecenie, a dzisiaj miałabym podglądano. W tym tygodniu mam mieć wynik z posiewu.
 
dorotav, gratuluję ilości pęcherzyków i trzymam kciuki za punkcję :)

aisa79, kciuki zaciśnięte !

anulla28, gratulacje, uff nieźle musiałaś się zestresować ale ważne że jest pęcherzyk. I teraz odliczanie do serduszkowej. Ja mam za 2 dni, mam nadzieję żę już coś zobaczymy.

Pamiętam miałam robioną ueroplazme ,mykoplazme, i chlamydie bardzo dawno temu ,jakies 6 lat. Na własną rękę bo miałam ciągle jakieś infekcje, ale wynik był negatywny. Jak to się w ogóle łapie?

kwiatuszek, oj ciągnie się ten czas. W którym dniu masz zamiar robić bete?

jo,m :(
 
reklama
Do góry