reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anulla super wieści, naczekałam sie wczoraj na nie. Ja tez bym pewnie zawału dostała jakby lekarz nie mógł odnaleźć pęcherzyka, a to twój maluch sobie zażartował i sie matce schował pewnie:-)

Krew oddana, teraz czekanie. Mam wielkiego stresa i w ogóle. Dzis w labo było bardzo duzo ludzi, normalnie oblężenie i gdyby nas nie podzielili na pacjentów invictowych i nieinvictowych to pewnie jeszcze bym tam czekała na pobranie.

Miłego dnia dziewczynki
 
Refundacja jest niestety tylko na daną klinikę a nie na jej filię :-( Więc ten Bocian w Warszawie napewno nie ma refundacji ale może się o nia starać.

Anulla nie dziwię Ci się że jeszcze boisz się przejsc na ciężarówki, ja też się bałam i zaczełam sie tam udzielać jakoś 10-12 tygodniu. A nie wyliczałaś sobie TP sama na tych kalkulatorach w necie??
 
JoM - bardzo mi przyko...

Dorotav - super wieści, o której masz jutro punkcję, bo ja o 9:00?

Anuszka - ja się leczę w tej samej klinice co Ty. Na razie jest ok, co prawda to moje pierwsze ivf i ja jestem w ich prywatnym programie. U jakiego lekarza się leczysz, bo ja u dr D?

Anulla -bardzo dobre wiadomości :-)

Aisa - trzymam kciuki &&&&&&&
 
Anulla no to najpiękniejszy jak dla mnie miesiąc.... Kocham maj, nie rodze wtedy ale wtedy nam się udało :) Zawsze maj był dla mnie cudowny...
Obyś przechodziła łagodnie ciąze :)
 
reklama
Do góry