reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Doli wygląda fajnie, trzeva tylko poszukać opinii. Moja przyjaciółka chce oddać mi gondole, wózek nie za specjalny ale ładny, zwrotny i na pierwsze miesiące w sam raz wiec pewnie skorzystam a potem poszukam konkretnej spacerówki :-)
 
reklama
Doliores, bardzo ładny :-). Nie zayzykowalabym jednak zamawiać z sieci w ciemno, wolałabym chyba obejrzeć go wpierw na żywo, posprawdzac jakość wykonania, składanie itd.
Moi rodzice wczoraj potwierdzili, że funduja wnukowi pierwsze cztery kółka - mamy tylko wybrać konkretny model :-). Tylko czemu ja taka niezdecydowana jestem...:p
 
Zobaczycie że im blizej terminu tym bardziej sie bedzie klarowało wszystko :-)
Na spokojnie trzeba wózki pooglądac w sklepie bo przez neta to wszystkie się ładne wydaja i fajne a w rzeczywistosci moze byc zupełnie inaczej.
 
nie, z sieci nigdy nie zamowię nie oglądając pierw! :D
ale tak nad nim myślę, bo pomysł z tą gondolą jest ciekawy

koleżanka poleciła mi mutsy 4rider i nawet cenowo używki sa ok!! :D

Szaj a emmaljunga? teutonia? czy jak sie to pisze? :p no i moje mutsy ukochane + maxi cosi ;-)
 
Doliores - dzięki za podpowiedzi, ogarnę jakiś obiad i sobie na spokojnie poszukam. Mieszkamy na 1 piętrze, więc znowu tego noszenia wózka dużo nie będzie, może popatrzę za czymś cięższym ;).

Dziewczyny - podpowiecie niedoświadczonej, jakie jeszcze warunki powinna spełniać gondolka (oprócz moich subiektywnych poniżej)?

-Przekładana rączka
-Dmuchane 4 koła
-Długa gondolka
-Niezła estetyka ;)
-Zwrotne przednie koła z możliwością blokady na wprost
-Możliwość wczepienia fotelika Maxi Cosi
-Regulowana wysokość rączki
-Brak elementów z ekoskóry
 
możliwość podnoszenia oparcia - mi się to przydało jak był starszy syn
dodatkowe kieszonki w gondoli na zamek albo głębokie
kosz na zakupy-wytrzymały i w miarę glęboki!

do maxi cosi są specjalne adaptery i chyba pasują na większośc stelaży, jedyny problem możesz mieć z przekładaną rączką bo tylko kilka modeli je robi - niestety :/ :/
 
Jesli chodzi wozek to ja 3 w 1 mialam spacerowka ciezka jak corka miala rok dostala lekka spacerowke . Ale i tak w sierpniu konczyla 2 lata nie wozilam jej juz w wozku wcale sama chodzila na dlugie spacery a nigdzie niestety z nia nie wyjezdzalam na dalsze podroze...
 
Myla dla mnie odpada bo nie ma skretnych kół - chyba, że ma????
no i ja jestem przeciwniczką fotelików do auta noname
muszą mieć testy adac i odpowiednie wyniki - takiego świra mam na tym pkcie ;-)
 
reklama
Do góry