reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie martw sie. To niekoniecznie musi byc cos groznego.Gdybys dalej krwawila to moze zglos sie do szpitala...? Ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
 
Ewa - rób jak dziewczyny piszą, leż, jak masz to weź magnez i nospę oraz progesteron. Spróbuj się uspokoić. Ja też miałam żywą krew podczas sikania, już od następnego dnia jak się dowiedziałam o ciąży. Trwało to 1 cały dzień i przeszło. Akurat miałam też wizytę u lekarza i nic złego nie widziała, z dzidzią było ok. U Ciebie też tak będzie!! Trzymam kciuki &&&&&.
 
Dziewczyny teraz sikalam I nie bylo ale to byla zywa krew leze I mam nadzieje ze to przyjdzie
Boje sie wzielam magnez nospe I progesteron raczej nie bylo to naczynko bo widzialam tez nie duzy skrzep boze prosze niech to ustanie
 
reklama
Dziewczyny teraz sikalam I nie bylo ale to byla zywa krew leze I mam nadzieje ze to przyjdzie
Boje sie wzielam magnez nospe I progesteron raczej nie bylo to naczynko bo widzialam tez nie duzy skrzep boze prosze niech to ustanie
Może się oczyszcza z pozostałości po transferze i zagnieżdżaniu. Jakiś śluz przy tym zauważyłaś czy tylko takie plamienie?
Będzie dobrze &&&&
 
Do góry