reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może się oczyszcza z pozostałości po transferze i zagnieżdżaniu. Jakiś śluz przy tym zauważyłaś czy tylko takie plamienie?
Będzie dobrze &&&&
Nie nie bylo sluzu tylko mocz z krwia a za drugim razem Na wkladce ciekniejsza krew 2 plamy teraz sikalam czysto a na wkładce mała jasna kropla krwi
 
reklama
Wiesz co, to wygląda tak ze ja ogolnie nie lubie, czuje sie udupiona bo to wszystko niewyregulowane jakies, to paranoja jest bo siedze cały dzien w domu a nawet czasu zjesc nie mam! Teraz zjadlam dwie parowki i kromkę chleba od 16 od obiadu ktory był dwa ziemniaki i dwa drobiowe mielone i thats it na dzis.
Jak pojade do sklepu na godzine to wogole mam wrazenie ze mnie cały dzien nie było bo wpadam s młoda juz rozpłakana i szuka cycka u meza.
Ale z drugiej storny lubie patrzec na nia jaka jest szczesliwa przy cycku i nie chce jej tego zabierac... Ciezko mi wytłumaczyć :D
Moze dlatego ze nikt nigdy mnie nie spytał czy chce karmić piersią, w szpitalu od razu po porodzie przyłożyli i potem kazali przykładać pomagali itp, polozna na wizycie domowej to samo, rozne techniki pokazuje ale nikt nie spyta czy ja tak na prawde chce i nikt mi nie pokazał innej drogi równie fajnej jak kp ( jak ktos to ogarnia to jest fajne).
Poza tym wiem ze moje mleko jest dla niej gites.
Mleko mam, i nie chce go stracic, ja jak ty laktator i cyc bo mi zal kazdej kropli. Ideałem by było z dwa razy dzinnie przystawiać dla czystej przyjemności dziecko i sciągnąć troche i dac tez mm i nie stracic pokarmu.
Kazdy mnie straszy ze jak podam mm to nie bede juz mogła karmić ze zaczne tracić pokarm... Nie kumam tego czemu tak niby jest.
Po pierwsze najwyższe stężenie prolaktyny jest w nocy, wiec jak nie karmisz/odciągasz w nocy to nie napędzasz laktacji. W nocy najwięcej mleka się produkuje no i to mleko to tłuszcze a dzienne to białka. Jeżeli podajesz mm a będziesz karmic małą tak samo czyli jedno karmienie musi być dodatkowo, a nie zamiast to ilość mleka twojego pozostanie stała. Bo jeżeli karmisz mm zamiast mlekiem swoim to o tę flachę będzie mniej, dodatkowo jak przestaniesz odciągać w nocy to produkcja zwolni. No i w efekcie podasz następna flache z mm bo tak właśnie to działa. jak chcesz rozkręcić laktacje to przystawiajodciagaj częściej.
 
reklama
Do góry