reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewa sa kobiety które plamia/krwawią przez cała ciąże, i wszystko jest dobrze. Nospa prg i magnez i czekac. Czasem w ciąży zapalenie pęcherza się szybko rozkreca,może to pęcherz? a jak nie to nadrzerka (napedzaja ja hormony) ogniska endometriozy tez krwawią... pojedz na usg.
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Ja do Was dolacze poniewaz przedemna planowany zabieg In Vitro, osobiscie nie lecze sie w Polsce a do kliniki w Czechach wybieram sie w najblizsza srode. Czy ktos moze mi powiedziec co mnie bedzie czekac?
Pozdrawiam:)
 
Ewa - a brzuch boli czy ćmi? W podbrzuszu? Ja tez miałam żywą krew i po dniu przeszło. Brzuch ćmi, a cycki w ogóle mnie nie bolały i nie bolą. Wytrzymam do jutra, a jak nie to jak możesz jedz do szpitala.
 
Ewa - a brzuch boli czy ćmi? W podbrzuszu? Ja tez miałam żywą krew i po dniu przeszło. Brzuch ćmi, a cycki w ogóle mnie nie bolały i nie bolą. Wytrzymam do jutra, a jak nie to jak możesz jedz do szpitala.
Brzuch delikatnie boli piersi prawie nic a krew jest
Wytrzymam do jutra
Dzwonił maź do kliniki kazali przyjść jutro gdyby pojawiły sie bóle skurcze jechać do szpitala
 
reklama
Do góry