reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinko z tymi objawami różnie bywa, ja nadal zaciskam kciuki! To 11 dpo? Jeszcze test może wyjść :) nie trać tak całkiem nadziei :)

Beti, Martaha za Wasze testowania również trzymam kciuki &&&&
 
reklama
ja na dole niby rozpulchniana i śluzu mega dużo ale też lutkę dowcipnie biorę wiec to pewnie przez nią.. a szyjka jest tak nisko jakby zaraz miała wypaść:) może @ przyjdzie przed terminem...

marta a ty kiedy testujesz??

beti a ty czekasz do czwartku czy bete wcześniej robisz??

natka jak tam Juleczka??? myślisz o rodzeństwie dla niej??
 
Może zrobię w środę,wczesniej nie ma co,zam już to z autopsji po pierwszym iui zrobiłam za wczesnie nic nie wyszło a dwa dni puzniej beta już była :)
 
Ja chyba we wtorek zrobię test bo lutkę mam odstawić po negatywie w dniu @... trochę już się z tym wynikiem godze chociaż skoro tak dokładnie było wiadomo kiedy. .. to myślałam że na pewno się uda... eh... tski los tezrba czekać ns swoją kolej....
 
jak to możliwe że beta dopiero u ciebie jest w terminie okresu przecież ona rośnie od implantacji a to jest około tydzień po owulacji...?? do końca fasolka cię trzyma w niepewności:)
 
Bafinka mi się jeszcze nie zdarzyło żeby test wyszedł przed @. Z córa w dniu @ blada kreska była. A z tą implementacja chyba różnie bywa u jednej wcześniej a u innej później. ...
 
mi na ogół testy też przed terminem nie wychodzą ale w tej ostatniej wyszedł.. i dziś zrobiłam tej samej firmy i się łudziłam.. ale jakoś na lajcie mam ten cykl.. tak jak pisałam to niemożliwe żeby się udało tak szybko... a ty może się jeszcze zaskoczysz;) i zobaczysz II kreseczki:)
 
Bafinko ja szyjki nie badałam nigdy więc nie wiem czy to że nisko wskazuje na coś czy nie :)
Julka marudna ostatnio i cały czas chce się przytulać, chyba zęby jej idą. Co do rodzeństwa to mój mąż coś tam przebąkuje od czasu do czasu ;) ale ja cc miałam więc raczej nie mogę na razie.
A co do implantacji to kwestia indywidualna- może być nawet do 12 dpo, może dlatego beta wcześniej nie wychodzić.
 
reklama
u mnie nadal @ brak, a na dole dziś morkooom strasznie dużo wodnistego przezroczystego/lekko białego śluzu :D
 
Do góry