reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
jak tam kochane plany na weekend??

ja dziś sama mąż w pracy do 18 więc posprzątam.. mam ochotę na sałatkę jarzynową ale tak dawno jej nie robiłam że nie pamiętam co się do niej daje:) Musze poszukać w necie .. chyba że wy macie sprawdzony przepis..
a jutro dla odmiany też będę sama.. więc super weekend,, i do tego książka mi się skończyła...

rano juz myślałam że @ się zaczął a to jednak śluz.. jednak nie mogę o niej przestać myśleć...
mania @ nadal nie ma?? :)
 
jak tam kochane plany na weekend??

ja dziś sama mąż w pracy do 18 więc posprzątam.. mam ochotę na sałatkę jarzynową ale tak dawno jej nie robiłam że nie pamiętam co się do niej daje:) Musze poszukać w necie .. chyba że wy macie sprawdzony przepis..
a jutro dla odmiany też będę sama.. więc super weekend,, i do tego książka mi się skończyła...

rano juz myślałam że @ się zaczął a to jednak śluz.. jednak nie mogę o niej przestać myśleć...
mania @ nadal nie ma?? :)
hej ja wlasnie w pracy do 13-tej na obiad bede robic kotlety z kury i puree i cos tam jeszcze jakies buraczki lub surowka a ja do salatki daje ziemniaki, jajko, por, marchew, cebule, groszek..jablka i ogorka nie daje, bo nie lubie tego w salatce
 
A do sałatki to ja daję ziemniaki,marchewka,groszek,kukurydza,jajo,ogórek kiszony albo korniszon jak kto lubi,majonez musztarda,sól i pieprz :)
 
reklama
lista zakupów zrobiona zaraz ruszam na miasto:) na was zawsze mogę polegać:*


beti co d tego śluzu to właśnie gęsty i biały.. ja to sobie tłumacze ze to lutka wypada.. a na początku ciąży to chyba rzadki powinien być.. wole nie wnikać:)
 
Do góry