reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A dodam że przyjmuje tabletki ochronne
Kochana ja niestety też tak miałam; (( musiałam przerwać i stosowałam lutinus niestety cena powala. Za 2 opakowania zapłaciłam 360 zł. Ale za 1 razem gdy miałam pieczenie przepisala mi luteine doustną a teraz nie wiem czy nadal się ja stosuje, nie zapytałam gin. Ja ostatnio zastosowałam też lactovagilan dodatkowo u czułam poprawę
 
dziewczyny potrzebuje pomocy miała która z was po lutinusie problemu z strefami intymnymi mianowicie chodzi mi o zaczerwienienie i świąd? i jak sobie z tym poradzilyscie

Musisz zmienić lek, mialam tak po luteinie , kilkanaście razy dziennie sie mylam chłodna woda i płynem to przynosiło ulgę ale niestety na chwile. Teraz zawsze chce receptę na utrogestan nie jest drogi ,nie uczula i nie wypływa jak luteina.
 
Natula, trzymaj się!

kachna84- 3 podejście, to teraz się zgadza moja teoria. Uważam dr M za świetnego specjalistę, ale biznesmana jeszcze lepszego. naciagnie na histero, laparo, inne badania, droższe (ale lepsze) leki... za drugim, trzecim razem się uda. Ale co trzeba mu przyznać: u niego nie ma beznadziejnych przypadków. Każda w ciążę zajdzie.
 
Kochana ja niestety też tak miałam; (( musiałam przerwać i stosowałam lutinus niestety cena powala. Za 2 opakowania zapłaciłam 360 zł. Ale za 1 razem gdy miałam pieczenie przepisala mi luteine doustną a teraz nie wiem czy nadal się ja stosuje, nie zapytałam gin. Ja ostatnio zastosowałam też lactovagilan dodatkowo u czułam poprawę
lactovagilan to jakiś kremie?
 
Nie , tylko na receptę. I niestety nie wszędzie jest, sa apteki które sprowadzają, trzeba poszukać. Ja kupuje w Czechach. Cena po przeliczeniu jakieś 30zł za opakowanie.
 
reklama
Hesiaku to pocieszyłaś mnie teraz. Dziekuję :*Bo małpa spóźniona, druga po nieudanej próbie, bardzo obfita i bolesna jak zwykle. Z bólu było mi aż nie dobrze...więc życzyłabym sobie, żeby ten ból był od @ Tylko, że on się kumulował od jakiś 3 dni...dziś poprostu apogeum. No i objawy mi też pasują z zapaleniem wyrostka robaczkowego...za dużo chyba w necie szukam :rolleyes2: Jutro wieczorem mam internistę, to zobaczymy co powie.
 
Do góry