reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Natula jest nadzieja ale najlepiej powtorzyc bete teorytycznie powinno się powtarzać po 24 godzinach ale ja nie chciałam tyle czekać i poszłam na następny dzień sprawdzić
 
reklama
Natula..no ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z niską betą.
Ale życzę Ci i trzymam mocno kciuki, żeby Twoja konkretnie wzrosła!
Czy dalej plamisz/krwawisz?
 
Natula..no ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z niską betą.
Ale życzę Ci i trzymam mocno kciuki, żeby Twoja konkretnie wzrosła!
Czy dalej plamisz/krwawisz?
Ja myślę, że to spadek :( W sobotę i niedzielę wyszły sikacze więc powinno to lepiej wyglądać. Ja cały czas krwawie normalnie tak jak @. Ale dzięki za wparcie dziewczyny.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
przepraszam, że się nie udzielam, ale jakoś mi brakuje chęci do siedzenia przed komputerem.
U mnie wszystko ok.
Witam nowe dziewczyny, życzę powodzenia w staraniach, gratuluję pozytywnych bet.
Czytam Was, ale nie zawsze regularnie :/.

najki - zrób jak dziewczyny radzą, zrób badania. Ja nie wiem co to może być za ból, ale kiedyś pamiętam, że pachwina przy @ mnie bolała. Generalnie po stymulkach miałam bardzo bolesne i obfite @, brzuch, plecy mnie bolały, a ból nawet na uda promieniował. Przy @ nie można się rozgrzewać niestety, więc zero termoforów i gorących kąpieli.
 
Do góry