reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

AniaH nooo patrz napisalas i zapewne od razu wszystkim dziewczynom pojawił sie uśmiech na twarzy:D :-*
 
reklama
oj Minka co Ty pleeeciesz! :d ;***

Ty mi lepiej powiedz czy kiedykolwiek Cie bolaly piersi? I jak to jest jak bolą? Ciągnie coś, kuje, mrowi? Bardziej przy dotykaniu czy tak samoistnie boli?
Bo się zastanawiaaaam...!
 
AniaH z cycami Ci nie pomoge, bo mnie nawet na okres nie bola:)
Wiec sama nie wiem:)
Ale z tego co laski pisza to sa dosc wrazliwe w dotyku:)
 
Dzwoneczek taak bo nasza dzialka ma tylko 16m szerokości ale za to dluga aż na 45m :) wiec max szerokość domu to 9m a i tak z jednej strony okien nie możemy miec...
 
Minka ja mieszkam w miescinie moze 3500 osob mieszka tu. Obecnie na uboczu mieszkamy i mielismy kiedys kury, teraz chcemy znowu kupic na wiosne. My zM budujemy sie prawie w "centrun" ale tak troszke schowani i tez mamy zamiar miec tam kurki. Babcia mnieszka w "centrum"i miala zawsze kury
 
Dzwoneczku my tez mamy waska dzialke i bedzie stal bokiem wzgledem drogi, z jednej strony ustawowe 4 m a z drukiej nawet chyba 6m nie bedzie

No to wy chyba macie odwrotna sytuacje niż my ze w ta stronę domek stawiacie. A mój mąż koniecznie chcial wejście od drogi i tylko takich projektów szukaliśmy. A garaż u nas bedzie narazie blaszak bo nie mamy aż tyle pieniędzy odlozonych żeby odrazu postawić murowany a tez nie chcemy narazie kredytu. Ale Bartek zamowil sobie jakis wypasiony duży ten blaszak a ze on uwielbia grzebać w garażu to będzie miał gdzie :D
 
Viola bo my teoretycxnie bokiem stawiamy do drogi asfaltowej ale wzdluz naszej dzialki jest droga gminna bo sasiedzi maja dom z socialu i tam jest malutka dzialka. I jak sie dowiedzielismy w gminie to bedxiemy normalnie mogli uzytkowac ta droge bo jest gminna i dlatego wejscie mamy od boku a garaz na samym koncu dzialki.
 
reklama
Anka32 i ktos tu kiedys wspominal ze nie ma żadnych dolegliwości ciążowych... :) ale akurat wymioty to mogly by sobie odpuścić, ja to nienawidzę wymiotować :/

U mnie dzis pomidorowa a to z tego względu ze bardzo szybko się ja robi :) a ja właśnie w drodze do pracy jestem.
Ja mieszkam w małym miasteczku 8000 mieszkańców, ale w centrum. A dom budujemy w wiosce obok i trochę boje sie ze będzie mi tam tak pusto, cicho itp bo teraz mieszkam obok straży i co chwila wyjeżdżają na akcje i juz sie do tego przyzwyczaiłam :D
 
Do góry