reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dla nas starania to tez frajda, pod warunkiem ze mój m znajdzie na to czas. Jak zaskoczę to czeka mnie rok abstynencji.

Powiedziałam mężowi ze prze najbliższy tydzień musi sie starać codziennie - mówi że da sie zrobić :) trzymam go za słowo
 
reklama
cześć dziewczyny,

witam się. 3 cykl starań o 3 ciążę. Pierwsze dwie poszły szybciutko w pierwszym podejściu. O jaka ja naiwna myśląc, że i teraz tak będzie.
21 dc, przy cyklach 26-28 dni.
obecnie badam się pod kątem skracania drugiej fazy cyklu, ale dla mnie to nowy temat i wiem tyle że nic.
zrobiłam hormony estradiol i progesteron, dodatkowo kazała ginka jeszcze wit D.
czekam na wyniki obecnie. Owulację mam jak w zegarku. jeśli nie zajdę w tym cyklu to w następnym robię usg tv i zobaczę co jeszcze mi zleci ginka.
trzymam kciuki dziewczyny i trochę się rozgoszczę. Tak mi się marzyła wiosna na poród... hehe planować to sobie można, ale wyjście do kina.
 
:):):) czuć w powietrzy miesiąc intensywnych starań :)

ja mam termin @ w niedziele... co prawda dzisiaj powtórzyłam test i znowu dwie krechy.. ale nie opuszczają mnie złe przeczucia. Nawet nie umiem się cieszyć.
 
Janka86 spokojnie będzie dobrze II krechy zacznij pozytywnie myśleć.
Też bym chciała w czerwcu ze względów zdrowotnych bo dziecko zawsze trochę słońca złapie i zdrowsze i starsze na jesienną słote.
Wiecie miałam odpuścić , bo byłam nie pewna, ale wczoraj wchodzę do kuchni młody odrabia zadania i wyje. Wył o to ze nie ma rodzeństwa. Wiec teraz już wiem na pewno czy jestem gotowa czy nie działamy!!!
 
Dla nas starania to tez frajda, pod warunkiem ze mój m znajdzie na to czas. Jak zaskoczę to czeka mnie rok abstynencji.

Powiedziałam mężowi ze prze najbliższy tydzień musi sie starać codziennie - mówi że da sie zrobić :) trzymam go za słowo
A dlaczego rok abstynenci? W ciąży nie zawsze są przeciwwskazania.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
:):):) czuć w powietrzy miesiąc intensywnych starań :)

ja mam termin @ w niedziele... co prawda dzisiaj powtórzyłam test i znowu dwie krechy.. ale nie opuszczają mnie złe przeczucia. Nawet nie umiem się cieszyć.
Janka dzidziuś w Tobie rośnie uwierz dziewczyno [emoji5]dwie kreseczki nie mogą oznaczać nic innego.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny,

witam się. 3 cykl starań o 3 ciążę. Pierwsze dwie poszły szybciutko w pierwszym podejściu. O jaka ja naiwna myśląc, że i teraz tak będzie.
21 dc, przy cyklach 26-28 dni.
obecnie badam się pod kątem skracania drugiej fazy cyklu, ale dla mnie to nowy temat i wiem tyle że nic.
zrobiłam hormony estradiol i progesteron, dodatkowo kazała ginka jeszcze wit D.
czekam na wyniki obecnie. Owulację mam jak w zegarku. jeśli nie zajdę w tym cyklu to w następnym robię usg tv i zobaczę co jeszcze mi zleci ginka.
trzymam kciuki dziewczyny i trochę się rozgoszczę. Tak mi się marzyła wiosna na poród... hehe planować to sobie można, ale wyjście do kina.

Nie martw się na zapas. 3 cykle starań to tak na prawdę nic.. Dopiero po roku czasu można mówić o jakichkolwiek problemach z płodnościa. Masz już dwójkę dzieci to i trzecia ciąża to kwestia czasu. Musisz podejść do wszystkiego na spokojnie. W ciążę zachodzi się nie tylko na dole, ale też w głowie :)
 
w pierwszej ciazy miałam plamienia, było ok z szyjką ale nie było sexu - przez plamienia, w drugiej ciąży nie było plamień był sex i szyjka skróciła sie w błyskawicznym tempie bez ostrzeżeń i poroniłam, jeden lekarz mówi ze założy szef drugi ze będziemy obserwować. Wolała bym bez szwu bo wiadome narkoza, powikłania itd. Zakładam bez sexu bo sie porostu nie odważę nawet jak by wolno było.
 
reklama
Do góry