reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Dziewczyny! Teraz bardzo fajny live na profilu hormonalna przestrzeń na ig 😍 wklejam dla zainteresowanych:
Edit: trochę się spóźniłam, ale live będzie zapisany jak coś 🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
@amusedxxx dzięki za ten miesiąc , byłaś perfekcyjną prowadzącą, szkoda że nie udało Ci się wysikać w lutym 2 kresek, ale wszystko przed Tobą, przed Nami 😊

Canadian Thank You GIF by NETFLIX


@Papatk_a i @moniamarzyo2dzidzi jeszcze raz gratulacje😍 uratowałyście honor lutego! Wszystkiego dobrego dla Was, przede wszystkim zdrowia i radości z ciąż🙂
 
reklama
Powiem Wam, ze mimo ze jakoś tak czułam już od paru dni ze nic z tego w tym cyklu jak zawsze, to jak sobie pomyśle że muszę iść zrobić zakupy tamponowo-wkładkowe to aż mi się oczy pocą. Ta ciąża teraz byłaby serio jak zbawienie, mimo że się człowiek nie nastawia to i tak ciężko..
Przykro mi, że nie mogłaś sobie wpisać butelki 😥
Ale dziękuję za poprowadzenie wątku ❤️❤️❤️
 
Do góry