reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama

Załączniki

  • 01BB6C3A-803D-4E7A-B236-8CE81608577C.jpeg
    01BB6C3A-803D-4E7A-B236-8CE81608577C.jpeg
    13,2 KB · Wyświetleń: 101
Czy na ten nieszczęsny monitoring mam się zapisać na 3 wizyty? Bo ja się zapisałam na jedną i chyba lekarz powie kiedy przyjść znowu? Czy źle rozumiem?
Niee, zapisałaś się na pierwszą z tego co czytałam 12dc i Oki, w zależności od tego co gin zobaczy na usg on zasugeruje Ci, kiedy najlepiej umówić się na kolejną, żeby wyśledzić jak z Twoją owulacją 🙂
 
Niedługo w luxmedxie/medicoverze zrobią gabinety z podwójnymi łazienkami, jedna się ubiera po badaniu, a druga rozbiera 😆 wtedy się pewnie do 5minut wizyta skróci
Ja czasami 5 minut tłumaczę lekarzowi o co mi chodzi xd szczególnie jak idę do nowego, na szczęście jeszcze nigdy nikt nie wyganiał mnie nachalnie z gabinetu bez butów🤣
 
Zrobiłam test i negatywny. Bez zdziwienia, bo jak tylko rano wstałam wyprowadzić psy, okazalo się, całe cialo mnie boli, miesnie i kości, chyba grypa mnie dopadla, nic nie jadlam, mam dzis związany żołądek. Gorączki brak, ale bol glowy towarzyszy mi. Woda, herbata i przesypiam cały dzień dziś, chodząc do toalety jak pokraka.
 
reklama
Do góry