reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Czy tylko ja mam mega problem z zakupem zimowego kombinezonu na wyjscie ze szpitala? :(
nie wiem. ja mam 3 szt ale dostalam:) ale pomysl czy potrzebujesz kombinezon bo ja przez pierwsza zime to mam zamiar spiworka uzywac. na 100% bezpieczniej (do auta) i chyba wygodniej dla dziecka.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Ja tez mam śpiworek do fotelika i tylko taki grubszy pajacyk do auta ze smyka.
Link do: Cool Club, Pajac niemowlęcy ocieplany


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Tez mam grubego pajaca, ale cos na niego trzeba wlozyc wlasnie. Wszystko mi jedno czy kombinezon czy spiworek, ale najgorsze ze nie mam za bardzo gdzie tego kupic na miejscu, juz dlugo sie rozgladam. Jeszcze jedno miejsce mi zostalo...
 
Tez mam grubego pajaca, ale cos na niego trzeba wlozyc wlasnie. Wszystko mi jedno czy kombinezon czy spiworek, ale najgorsze ze nie mam za bardzo gdzie tego kupic na miejscu, juz dlugo sie rozgladam. Jeszcze jedno miejsce mi zostalo...
allegro;)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Ja kupiłam fajnego ciepłego pajaca na zew i do fotelika na olx za 15 zl -- a przy okazji kilka fajnych sukienek ;) bo to i tak ciuch mało używany i zakladany zawsze na coś.
Jest w idealnym stanie :)
 
Do góry