reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zarobki powiedzmy takie same, bo w Polsce masz 2 tys ale zł a tu 2 tyś euro. Tylko życie tańsze. Bo np. lodówka ok 400 e, u nas nie kupisz za 400 zł. Ale większośc rzeczy opłaca mi się kupić w Polsce. Łóżeczko tutaj ok 200 e a ja kupię w Polsce za 50e
 
Ja też obiad na jutro juz mam. Zupełnie przez przypadek, ale jednak :-) miałam robić sałatkę z kurczakiem curry i brokulem. Usmazylam kurczaka, okazało się, ze brokuł od niedzieli zrobił sie żółty w szufladce w lodówce ;-) a ze Franiowi gotowałam ryż, to ugotowałam i nam i jutro będzie kurczak w curry z ryżem :-) obiad jest a ja jutro będę cały dzień leżeć, bo boję sie tej wizyty jak cholera :-)
 
Ewka to chyba przelom i Franio bedzie zdrowy:)

Idę jutro na l4, tylko powiedzcie mi co mam zrobic bo my ten wyjazd w niedziele mamy i wracamy 3.05. Czy brac teraz na 2 dni a potem po powrocie dalej, czy od razu na 2tyg? Bo troche tak lipa na l4 leciec na urlop?:-) :)
 
Ewka to chyba przelom i Franio bedzie zdrowy:)

Idę jutro na l4, tylko powiedzcie mi co mam zrobic bo my ten wyjazd w niedziele mamy i wracamy 3.05. Czy brac teraz na 2 dni a potem po powrocie dalej, czy od razu na 2tyg? Bo troche tak lipa na l4 leciec na urlop?:-) :)

Ja bym wzięła na 2 tyg od razu. Po co się bawić kilkoma. Jedziesz sie zregenerować w koncu ;-) to prawie tak jakbyś pojechała wypoczywać do sanatorium :-D
 
Zarobki powiedzmy takie same, bo w Polsce masz 2 tys ale zł a tu 2 tyś euro. Tylko życie tańsze. Bo np. lodówka ok 400 e, u nas nie kupisz za 400 zł. Ale większośc rzeczy opłaca mi się kupić w Polsce. Łóżeczko tutaj ok 200 e a ja kupię w Polsce za 50e

No tansze tansze... tylko dlaczego?wiadomo ze dla Ciebie lepiej sie oplaca kupić w PL lozeczko za 200 zl a nie tam za 200 e ale dlaczego w polskim Lidlu też nie sprzedadzą tych ubranek za 16 zl tylko za 20 zl przeciesz kontener z chin w tej samej cenie...u nas zawsze było złodziejstwo i będzie [emoji53] niestety takie polskie realia

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry