reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewkap666 świetna wiadomość, cieszę się że pieskiem już lepiej [emoji5]️

A ja dzisiaj mam wizytę, nie mogłam się jej doczekać. Wspaniałe jest to uczucie, kiedy widzi się swoje maleństwo na monitorze [emoji7]

Miłego dnia życzę wszystkim.

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sporo nas dzisiaj wizytuje, trzymam za Was kciuki a Wy trzymajcie za mnie :)
Ja jak już mówiłam używam detektora i nie żałuję, co prawda teraz jest już trochę trudniej znaleźć tętno maluszka, bo jest bardzo ruchliwy, ale jak już się znajdzie to bardzo fajnie te ruchy i kopniaki słychać :)
 
Ewa super że Franio ma się lepiej [emoji173]
Jeśli chodzi o detektor to ja jestem mega zadowolona, a lekarz powiedział że jak najbardziej mogę używać [emoji4]

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110] Miłego dzionka [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Co do sportu - musiałam odpuścić siłownię, ponoć tetno nie powinno przekraczać 140, a mi skacze do 160 juz po kilku przysiadach ze sztangą. Bardzo żałuje, bo chodziłam 5-6 razy w tygodniu na silke. A teraz ćwiczę w domu. Mam pare hantli, sztangę itp. Robię trening z youtuba "prenatal workout". Bardzo fajny i lekki, tylko 25 minut.
co do ZUSu... Dzwoniłam wczoraj na ich infolinie i babka mi powiedziała, ze powinnam przynieść im pismo, nawet takie odręczne, ze na określony czas zmieniam miejsce pobytu (i tu nowy adres). Ewentualnie moge wysłać poleconym. Nie chciało mi sie w to bawić... Do tej pory nikt do mnie na kontrole nie przyszedł i mam nadzieje, ze w przyszłym tyg tez nie przyjdą.
aha, dla nich istotne jest, kto obecnie mi olaci. Mi juz ZUS ale jak ktos idzie na l4 to przeciez na poczatku placi pracodawca, wiec ZUSu to za bardzo jeszcze nie obchodzi.
Jestem wlasnie w drodze do Danii :)
 
Staraj się nie chwalić wyjazdem po prostu :-) bo fakt, zawsze może się znaleźć jakiś "zyczliwy" w pracy... jeśli masz taka "zyczliwa" osobe , która wie o wyjeździe to lepiej weź 2 zwolnienia ;-)
To właśnie o wyjezdzie wie troche osób...nie sądzę zeby byl ktos życzliwy. Ten wyjazd jest w tym samym terminie co wycieczka pracownicza, wszyscy jadą do Amsterdamu(prawie wszyscy), ja sie nie zapisywalam z powodu daty-co roku w rocznice gdzies wyjezdzamy. Takze niektorzy wiedza ze nie jade bo lece do Hiszpanii...
 
Czesc dziewczyny z rana.mam do was pytanko czy mozemy jesc szynkę szwarwaldzką?wiem że surowa wędzona. Wczoraj plasterek zjadłam bo tak mnie ciągnęło do niej. :p
Gdzies tez słyszałam ze sera feta nie mozna...:baffled:aż niemozliwe.ja ze 2razy w tyg jem bo uwielbiam w sałatce.
A ser mozarella z pomidorami?tez uwielbiam.Nie wyobrazam sobie zrezygnować.
Miłego dzionka.;)
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, zazdroszcze ze zobaczycie maluszki. Ja mam nadzieje, ze ktos mnie wpusci do kolejki tylko po zwolnienie. Najwyzej pójdę do internisty. Tylko nie wiem czy przy l4 wystawionym przez interniste platne jest 100%
 
Czesc dziewczyny...
Ewkaa super ze z Frankiem lepiej..
Sunday nie martw sie zus tak od razu na kontrole nie przyjdzie....
Mineralna udanej spokojnej podrozy...

Ja juz myslalam ze dziecko zaczymam czuc ale to jeszcze chyba nie to...wizyte mam dopiero 18 maja zwariuje do tego czasu...
A wczoraj tak mnie pieklo przy sikaniu...myslalam ze juz jakies zapalenie pecherza mi sie przyplatalo...zaparzylam sobie rumianek i oklady robilam i narazie spoko..
A ja za pierogi po sniadanku sie zabieram...mama ma przyjechac mi pomoc zeby bylo szybciej
Trzymam kciuki dzis za was kobitki
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry