reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

Hej!
Kasos u nas też pomalutku Jasio dobija domu 7kg! Musimy się spotkać kiedyś z Jasiami [emoji23]

U nas perypetie z alergologami szkoda gadać :-) ale wam zazdroszczę ciąży to był taki suuuuuper stan ;-)

Napisane na Neffos X1 Max w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!
Kasos u nas też pomalutku Jasio dobija domu 7kg! Musimy się spotkać kiedyś z Jasiami [emoji23]

U nas perypetie z alergologami szkoda gadać :-) ale wam zazdroszczę ciąży to był taki suuuuuper stan ;-)

Napisane na Neffos X1 Max w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieci szybko rosną najlepsze to ze kupię czasami takie same ciuszki dla moich dziewczynek tak fajnie razem wyglądają...
 
Myślę, że tak jak u mnie to jeszcze wróżenie z fusów...no ale gdyby się sprawdziło to jednego synka mam więc wyprawka i obsługa obcykana :)
Za tydzień mam kolejną wizytę u swojego prowadzącego to ciekawe co on powie.
Wczorajsze usg było ponad program bo coś mnie niepokoiło i musiałam przed świętami to sprawdzić.Mój nie mógł mnie przyjąć to poszłam do Ovum do dr Wdowiaka koszt 150zł ale głowa spokojna.



usg 28.03 i 5.04 :)
Mamisia83, wiesz już kogo nosisz pod sercem? Ja poznałam płeć w 19tygodniu - czekamy na dziewczynkę:)) Pozdrawiam.
 
Myślę, że tak jak u mnie to jeszcze wróżenie z fusów...no ale gdyby się sprawdziło to jednego synka mam więc wyprawka i obsługa obcykana :)
Za tydzień mam kolejną wizytę u swojego prowadzącego to ciekawe co on powie.
Wczorajsze usg było ponad program bo coś mnie niepokoiło i musiałam przed świętami to sprawdzić.Mój nie mógł mnie przyjąć to poszłam do Ovum do dr Wdowiaka koszt 150zł ale głowa spokojna.



usg 28.03 i 5.04 :)
Mamisia83, wiesz już kogo nosisz pod sercem? Ja poznałam płeć w 19tygodniu - czekamy na dziewczynkę:)) Pozdrawiam.
Hej co słychać u Was? Wkoncu zawitalo słoneczko do Lublina:)

Zawitało, zawitało i wcale nie myśli ustąpić deszczykowi, a przydałoby się parę deszczowych dni roślinkom;)
 
Dziewczyny, dajcie znać, czy tu zaglądacie i jest sens coś pisać, czy ten wątek "umarł"?
 
Mamisia83, wiesz już kogo nosisz pod sercem? Ja poznałam płeć w 19tygodniu - czekamy na dziewczynkę:)) Pozdrawiam.
Tak :) Drugi synek w brzuchu :)
U mnie obecnie 22tc jutro 23tc zaczynam...strasznie mi szybko leci.

A co do grupy faktycznie pusto się zrobiło :(
Ja zaglądam codziennie bo na forum sporo na Październikówkach piszemy.
 
Jestem jestem :-) mój klopsiki rośnie duży wklejam fotkę :-) truskawkowy panicz :-) a co u was? Jak się czujecie dziewczyny , upały służą brzuszkom?
IMG_20180606_164438.jpg
IMG_20180604_174136.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180606_164438.jpg
    IMG_20180606_164438.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 546
  • IMG_20180604_174136.jpg
    IMG_20180604_174136.jpg
    65,8 KB · Wyświetleń: 551
reklama
Do góry