reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Dziewczyny z poza Lublina czy któraś z was brała położną do patronażu z innej przychodni niż swoja lokalna?
Kogoś polecacie?
Czy to jest realne w ramach nfz czy tylko prywatnie ktoś dojeżdża np.20km od miasta?
 
Hej mam prośbę o doradzenie mi lekarza prowadzącego moją pierwszą ciążę. :) Chciałabym aby to była Pani ginekolog-położnik najlepiej jakby była możliwość wykonania USG podczas wizyt. Proszę Was o radę :)
 
Hej mam prośbę o doradzenie mi lekarza prowadzącego moją pierwszą ciążę. :) Chciałabym aby to była Pani ginekolog-położnik najlepiej jakby była możliwość wykonania USG podczas wizyt. Proszę Was o radę :)
Masz fb? Jesteś na grupie Mamy z lubelskiego doradzają sobie?
Tam najczęściej jest polecana
dr Torres
dr Łazańska
dr Michalak
dr Teresińska
Ja nie miałam z nimi doczynienia ale pewnie w necie więcej info o nich.
 
Mamisia83 dzięki za info o grupie na fejsie wejdę i poczytam może znajdę gina. Jak narazie jestem po pierwszej wizycie u innej ginekolog zobaczymy czy u niej zostanę czy zmienię, bo przyjmuje chyba tylko prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu (wiem że możliwe że podczas porodu nie będzie mojej ginekolog przy mnie ale zawsze jest jakaś malutka nadzieja że akurat będzie miała dyżur :) )
 
Mamisia83 dzięki za info o grupie na fejsie wejdę i poczytam może znajdę gina. Jak narazie jestem po pierwszej wizycie u innej ginekolog zobaczymy czy u niej zostanę czy zmienię, bo przyjmuje chyba tylko prywatnie i nie pracuje w żadnym szpitalu (wiem że możliwe że podczas porodu nie będzie mojej ginekolog przy mnie ale zawsze jest jakaś malutka nadzieja że akurat będzie miała dyżur :) )
A już wiesz gdzie chciałabyś rodzić?
W którym szpitalu?
 
Hej dziewczyny. Ja chętnie dołączę, jestem obecnie w 9 tyg ciąży :) prowadzi mi ja prywatnie lekarz, który ma dyżury w szpitalu na Kraśnickiej. Wiem, że na lekarza i tak ciężko trafić ale on zawsze daje cynk personelowi że to jego pacjentka, każe pisać SMS, na której sali się leży i ma "oko" na pacjentkę. Czy któraś z Was jest już po porodzie na Kraśnickiej i może podzielić się opinią?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja chętnie dołączę, jestem obecnie w 9 tyg ciąży :) prowadzi mi ja prywatnie lekarz, który ma dyżury w szpitalu na Kraśnickiej. Wiem, że na lekarza i tak ciężko trafić ale on zawsze daje cynk personelowi że to jego pacjentka, każe pisać SMS, na której sali się leży i ma "oko" na pacjentkę. Czy któraś z Was jest już po porodzie na Kraśnickiej i może podzielić się opinią?
Ja ze szpitalem na Kraśnickiej nie miałam doczynienia ale mam 3 koleżanki które tam rodziły i bardzo chwaliły.
Ostatnia w lipcu tego roku.
Poród naturalny.
Jej lekarz prowadzący nie pracuje w tym szpitalu wszystko miała tam świetną opiekę. Myślę, że to dobry wybór :)
 
Do góry