reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hehe ale Oliwka jest zwiazana ze mna wiem jestescie kochane ciotki ale mimo wszystko jest mi glupio
Jest związana z Tobą i to Ty decydujesz co jej potrzeba ,także kochana kup jej jakiegoś misia i mów codziennie ile ciotek trzyma za nią kciuki i że musi dać rade:tak: my chociaż w takim niewielkim geście chcemy Was wesprzec:tak:
 
reklama
Dzieki dziewczyny.
Wiadomo ze nie mam wielkich nadziei, aczkolwiek jakas mikro iskra sie tli i czekam do czwartku.

@sssurykatka nie robilam bety. Spytam w czwartek czy mam zrobic...
Kurciu kochana, trzymam z całego serducha kciuki żeby jednak wszystko dobrze się skończyło. Tak jak dziewczyny piszą - różne rzeczy się tu działy i wierzę,że i tym razem sprawa będzie miała pozytywne zakończenie. Współczuję stresu, przesyłam mnóstwo uścisków i niech ten czas do jutrzejszego usg minie jak najszybciej.
 
Jestescie niemozliwe :) juz nie bede sie powtarzac albo sie powtorze normalnie mi glupio.
:* :*
Przepraszam ze nie na bierzaco ale widze ze sa tu dobre duszki ktore donosza wiesci o mojej malej myszce. Dzisiejsza noc tez minela spokojnie wiecej informacji bedzie pewnie po 12 jak juz bede mogla pogadac z lekarka. Dziekujemy za wszystkie kciuki wszystkie modlitwy [emoji8][emoji8][emoji8]
Wszystkiego Najlepszego dla Was i mnostwo zdrowka dla córeczki. Myslami z Wami :*
 
reklama
Do góry