reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem,ze sikance oszukance,ale chyba tylko do czasu prawda? 13dpt i negatywny.
Zarodek 6dniowy słaby byl,ale chyba nie mozliwe zeby az tyle sie implantowal?
Ile mi przyjdzie jeszcze sie zamartwiac zanim beta przyjdzie to tylko Bozia wie i niech sie zlituje...
 
Dziewczyny dzisiaj miałam drugie USG w trakcie stymulacji. Pęcherzyków bardzo dużo. Po około 6 po 16mm w każdym jajniku mniejsze. Dzisiaj 8dzien stymulacji. Estradiol powyżej 3000 . Punkcja na piątek lekarz mówi że musi wybrać mniejsze zło czyli nie czekać do soboty kiedy jeszcze podskoczy bo jest ryzyko hiperki. Ale trochę się boi że komórki mogą być jeszcze niedojrzałe [emoji45]
Jakie wymiary miały Wasze pęcherzyki?
 
Wiem,ze sikance oszukance,ale chyba tylko do czasu prawda? 13dpt i negatywny.
Zarodek 6dniowy słaby byl,ale chyba nie mozliwe zeby az tyle sie implantowal?
Ile mi przyjdzie jeszcze sie zamartwiac zanim beta przyjdzie to tylko Bozia wie i niech sie zlituje...
A bety nie robiłaś ? Ja miałam betę 10dpt Okres już nawet dostałam. Robię drugi transfer w styczniu ale po histeroskopii
 
reklama
Do góry