reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Na anemie mam tardyferon. Moja gin mówi żeby suplementy i wszelkie tabletki ograniczyć do minimum. I nie bardzo chce polecić mi jakiś bo mówi że nie ma potrzeby. A ja się zastanawiam czy coś więcej brać.
A widzisz mi na wizycie gin przypomniała, że mam bezwzględnie brać witaminy dla kobiet i magnez, bo skoro mam niedobory żelaza to znaczy że mam braki też innych witamin, nadmiar witamin nie szkodzi bo są wydalane. Ja biorę Biofar bo to jedyne żelazo po którym nie wymiotuję i nie mam zaparć.
Boziu a czerwone mięso to już jak pisze mam gule w gardle. Nie jem wogole takiego mięsa. Jestem bardzo wybredna, dużo rzeczy nie jem i dlatego to żelazo u mnie masakra.
A ja uwielbiam mięso [emoji85] ale czerwonego tak często nie jem, zjadłabym tatara ale nie można. Trzeba jeść bo to żelazo w mięsie jest najbardziej przyswajalne.
Witam Dziewczyny!
Problemy z zasypianiem przywiodły mnie tutaj, nawet nie miałam pojęcia, ze istnieje takie forum, a tu już widzę ogromną ilość postów (niestety raczej nie do nadrobienia). Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? Chętnie "pogadam" z Wami o wszystkim i o niczym. A do rzeczy: spodziewam się mojego pierwszego dziecka (po prenatalnych na 80% dziewczynka), mam 30 lat, mieszkam na południu hmmm i nie wiem co jeszcze wam o sobie napisać aby dać się poznać?
Z racji dalszej ochoty na sen poczytam choć parę stron w tył
Witaj, zapraszamy [emoji6]
Dzień dobry dziewczyny [emoji8] my właśnie wstajemy i idziemy zjeść śniadanie [emoji39] mam takiego smaka na naleśniki mmm [emoji39][emoji39][emoji39] zjadłabym [emoji16] trochę głowa mnie boli ale myślę że jak kawkę wypije to ból minie [emoji4] Miłego dnia [emoji4]
O ja naleśniki super, chciałabym żeby ktoś mi zrobił, ja bym zjadła takie z serkiem białym [emoji4] a głowa niestety też mnie boli to już u mnie norma, też ratuje się kawą
 
Ja to sama się dziwię sobie. Jeszcze nawet dwa trzy lata temu jak ktoś w żartach że syn by się przydał to kategorycznie mówiłam że nigdy więcej [emoji23]a tu proszę jak koleżanka urodziła córeczkę a jest w podobnym wieku co ja to odmieniło mi się o 180 stopni. I zapragnęłam mieć jeszcze jedno dzieciątko [emoji3] pewnie że czasem się boje jak to będzie i czy damy radę ale kocham to maleństwo odkąd się o nim dowiedziałam.

Ja Ci napisze, ze zazdroszczę i podziwiam:)
Sama ciagle powtarzam, ze to moje ostatnie dziecko, ale tak naprawdę człowiek chyba nie jest w stanie kategorycznie czegoś określić:)
 
Ale nam sie watek rozkrecil jak tylko ruszyla mowa o watku zamkniętym [emoji57] witam wszystkie nowe dziewczyny [emoji257]A no to ok [emoji6] to sa dwie tabletki, z podzielonym składem, mozna brac np jedna do obiadu jedna do kolacji albo obie razem [emoji6] ja biore osobno [emoji4]Witaj [emoji4] na kiedy tp ? No i spoko [emoji106] moj jak byl malutki to dostal kocyk - rozowy w misie i to byl jego ulubiony kocyk jakos do 1,5roku [emoji12]Zadnych planów no jedynie popoludniu jedziemy ogladac mieszkanie, a w ogole to dopiero wstalismy [emoji85]Tez mam czasami taki sluz. Zaraz lece wyslac [emoji6]Dokladnie tak.
Ja mam miec 23 stycznia i u mnie bedzie 20+6.Bedzie ok [emoji4]
teoretycznie tak jak mama ginekolog pisze nawet do 26tc mozna robić to badanie bo jeszcze wtedy mozna calego dzidziusia zbadac ale granice 18+0 - 22+6 wynikaja z tego ze wtedy jest najlatwiej no i z prawa.
26.06 wiec pewnie bede jedna z ostatnich
 
reklama
:rolleyes:
A widzisz mi na wizycie gin przypomniała, że mam bezwzględnie brać witaminy dla kobiet i magnez, bo skoro mam niedobory żelaza to znaczy że mam braki też innych witamin, nadmiar witamin nie szkodzi bo są wydalane. Ja biorę Biofar bo to jedyne żelazo po którym nie wymiotuję i nie mam zaparć. A ja uwielbiam mięso [emoji85] ale czerwonego tak często nie jem, zjadłabym tatara ale nie można. Trzeba jeść bo to żelazo w mięsie jest najbardziej przyswajalne. Witaj, zapraszamy [emoji6]O ja naleśniki super, chciałabym żeby ktoś mi zrobił, ja bym zjadła takie z serkiem białym [emoji4] a głowa niestety też mnie boli to już u mnie norma, też ratuje się kawą
I bądź tu mądra teraz. Ci lekarz to inne wytyczne.
Odechciewa mi się udzielać na forum przez te maile.:mad::mad::mad:
 
Do góry