reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dzień dobry:D
Troche was poczytalam i widze, ze duza czesc czuje juz maluszka... zazdroszcze bardzo. Ja jeszcze musze cierpliwie czekac:zawstydzona/y:
Piszecie tez o zamknietym watku, przyznam ze za bardzo nie wiem o co chodzi ale jesli mozna to i ja dolacze :tak:
 
Tak,a jedna z osób które mnie krytykowała mowi ze chce trzecie teraz.... Brak słów
Szkoda slow na takich ludzi [emoji849]

Moja siostra od dawna ciagle musiała sie z takimi tekstami krytyką i spojrzeniami spotykać, ma 4 dzieci 20,18,15,12lat [emoji6]miala by jeszcze 3 gdyby niestracila..
Co by wtedy gadali [emoji849]
 
Ja też mam te z Lidla i szczerze nie polecam. Wzięłam swój rozmiar i są za duże, ten materiał na brzuchu słabo trzyma i spodnie zjeżdżają z tyłka.
Ja też z Lidla pierwszy raz w.życiu czegoś.nie polecam bo.ogólnie lubię rzeczy stamtąd . w spodniach ciazowych pochodzilam tylko dwa miesiące. Mega mi zjeżdża ten pas z brzucha gdzie ja mam już taki wielki jak na 16 tydzień. I zrobiły się dziury w.dwóch.miejscach
 
Czy ja tu przed chwila przeczytalam KOLACJA ??? [emoji85] dzięki za przypomnienie bo siedze na terllefonie a w brzuchu burczy [emoji85] ale ja dzis mam sushi do zjedzenia wiec za chwile sie za to zabieram [emoji12] Hej kochana a jak tam u was ? [emoji8] jak sie czujesz ?

Ja jestem zdania ze mozna by juz założyć zamknięty watek ale zagladajmy tez tu i z czasem nowe dziewczyny dodawajmy po prostu [emoji848]
Nie wydaje mi się ze będziemy działać.na.dwóch wątkach jednocześnie gdzie są te same Dziewczyny.:p
 
reklama
Do góry