reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@Vivienne 1 wszystko wporzadku?!
Jak Was tylko czytałam miałam wrażenie, że dużo bardziej się udzielałas a teraz tak jakoś oslablo. Wydaje mi się czy jest coś na rzeczy?!
 
reklama
Ja to jeszcze glowy nir mam do takich zakupow, może tez jakas obawa lub stres... [emoji849] eh..sama nie wiem..ale to glupie...

Wgl dzis bobo malo aktywny jak przez ostatnie 2 dni , z tego powodu smutno mi i nie wiem czy u niego wszystko w porzadku [emoji17]
 
Pod naszymi nikami są różne opisy. Od czego to zależy ktoś wie?!
Ja. Mam np zaciekawiona bb, a któraś z was fanka bb, jeszcze inna nie ma wcale.
 
Jak myślicie ile dziewczyn udziela się na forum,tak chociaż mniej więcej? Zastanawiam się, bo myślę że nikt nie ogarnia kto, kiedy ma poród itd. Dziewczyny przychodzą, odchodzą. Myślę że na zamkniętym już nie będzie tak łatwego dochodzenia jak w tej chwili. Niestety.
Im Nas więcej tym ciekawiej.
 
Ja to jeszcze glowy nir mam do takich zakupow, może tez jakas obawa lub stres... [emoji849] eh..sama nie wiem..ale to glupie...

Wgl dzis bobo malo aktywny jak przez ostatnie 2 dni , z tego powodu smutno mi i nie wiem czy u niego wszystko w porzadku [emoji17]
Mam podobnie z tymi zakupami. Dziwna sprawa ale nie ma co przyspieszać. Samo przyjdzie to będziemy szaleć.
 
Jak myślicie ile dziewczyn udziela się na forum,tak chociaż mniej więcej? Zastanawiam się, bo myślę że nikt nie ogarnia kto, kiedy ma poród itd. Dziewczyny przychodzą, odchodzą. Myślę że na zamkniętym już nie będzie tak łatwego dochodzenia jak w tej chwili. Niestety.
Im Nas więcej tym ciekawiej.
Cos dziewczyny wspominaly o jakids2 tablece zwiazanej z takimi inf ale nir wirm dokaldnie co i jak[emoji6]
 
Cos dziewczyny wspominaly o jakids2 tablece zwiazanej z takimi inf ale nir wirm dokaldnie co i jak[emoji6]
Jak szukasz naszego forum. To wchodzisz w przyszłe mamy, dalej w czerwcowe mamy 2019 i tam jest więcej wątków naszej grupy między innymi ta tabelka. Wiem, że ona niestety tam nie jest aktualna i. Mało tam jest dziewczyn.
 
reklama
Do góry