reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja mam tak samo, już bym wolała czerwiec. Szczerze to nie rozumiem tego zachwytu, że ciąża to taki wspaniały stan itd. dla mnie to właśnie brzmi tak bla, bla, bla [emoji23]zbyt wiele niedogodności muszę znieść i ten stan mi nie pasuje. No i wątpię, żeby cokolwiek moje podejście zmieniło.

Mam tak samooo jak tyyyyy ;)
 
Ale czad właśnie przeglądałam stare zdjęcia z okresu ciąży. Znalazlam filmik tydzien przed narodzonami synka z moim fikajacym brzuchem :)
I kurcze zdjecia mojego brzucha z 25 lutego niestety sa ludzaco podobne do mojego brzucha z dzisiaj :) Cos czuję ze teraz to on dopiero bedzie gigant
 
Ale czad właśnie przeglądałam stare zdjęcia z okresu ciąży. Znalazlam filmik tydzien przed narodzonami synka z moim fikajacym brzuchem :)
I kurcze zdjecia mojego brzucha z 25 lutego niestety sa ludzaco podobne do mojego brzucha z dzisiaj :) Cos czuję ze teraz to on dopiero bedzie gigant
Albo po prostu szybciej urośnie i taki zostanie, taka opcja tez jest bardzo prawdopodobna :))
 
reklama
Do góry