reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
To ja sie lepiej nie przyznaje do wagi [emoji52] wzrost mam podobny do was 163 ale waga zupełnie inna[emoji58]
No ważyłam więcej ale spodziewam się że minimum 70 do końca będę mieć chociaż z synkiem przytyłam 2.5kg
Witam Was w nowym roku. Jestem Aga, tp mam na 4.06. Jutro wizytuję, dowiem się kto we mnie mieszka. Do tej pory tylko czytałam....
Witaj :) o której masz wizyte :) ? Pierwszy dzidziuś?? Koniecznie daj znać po :)
 
Boziu, nie grzeszcie z taką waga że grube jesteście. Pliss! Bo teraz to dopiero czuje się jak odludek z moją waga. Mam 173 i już 73 kilo.
Ale Ty jesteś duzo wyższa ode mnie. Dla mnie to i tak moja waga jest duża bo w poprzednich ciążach startowałam z mniejszą. Ale cóż wiek i ciążę robią swoje
 
To ja sie lepiej nie przyznaje do wagi [emoji52] wzrost mam podobny do was 163 ale waga zupełnie inna[emoji58]
Teraz się przerazilam swoją waha, a myślam że aż takiej tragedii nie ma.
Z waga to tak jest ze nie raz wogole po kimś nie widać ile waży i łatwo można się pomylić.
 
To ja aktualnie.
IMG-d75deb3694b0e9f44acbd74b1bf64697-V.jpeg
 
17+1 , dotychczas prawie wgl nie czulam ze mnie cos boli

Ja miałam delikatne bole jak na okres ale tylko do 7-8 tygodnia, później cisza i teraz właśnie takie ciągniecie po bokach kilka razy dziennie po kilka minut.

Dziewczyny zauważyliście u siebie może pajączki? Ostatnio strasznie mi wysypało piersi, a wczoraj zauważyłam dwa na twarzy [emoji15]
 
Ale Ty jesteś duzo wyższa ode mnie. Dla mnie to i tak moja waga jest duża bo w poprzednich ciążach startowałam z mniejszą. Ale cóż wiek i ciążę robią swoje
Fakt, że jest 10cm ale waga to przepaść między nami. Dużo samopoczucie wpływa na nas. Jeszcze mniej ważyłas, dlatego teraz tak się czujesz. Podobnie mam ją, nigdy w życiu tyle nie ważyłam. Jeszcze z rok temu było max. 60 kg. Przeważnie 58kg.
To teraz jest dla. Mnie rewolucja. I jak myślę, że to początek to mi słabo robi.
 
reklama
Do góry