reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dziewuszki moje kochane niezawodne doradczynie:rofl2:
w sobote po 4 miesiacach nic nie robienia z włosami ide do fryzjera :yes::yes::yes::yes: i tu pytanie co zrobić??

pożadany kolor ponizej


Zrób sie na Krystal :cool2:;-):rofl2::ninja2::cool2: żartuję oczywiście

a jakie masz teraz włosy Aniu? jaką długośc ?? kolor który wkleiłaś uważam że świetny i myslę ze będzie do Ciebie pasował.
 
reklama
zabieram się za przegląd ciuszków martiny:rofl2:
chociaz nadal mam wielkiego leniaa i w pracy mi ciśnienie podnosili niepotrzebnie
i jakaś wkuta przyszłam do chaty i głodna byłam okropicznie
i nikogo tu nie ma żeby jakieś zakupy przytaśtał za mnie i obiad ugotował ..


to się uruchomiłam dzisiaj niepotrzebnie:baffled::rofl2:
 
oj mi dziś też współpracownicy ciśnienie ponosili (choc nie było mnie w pracy ) ale o tyle mam lepiej, że obiad mąż zrobił i zakupy tez ma kto przyniesc. Za to Kuba ma dziś ewidentnie zły dziń i piszczy o byle co
upadła parówka - łeeeeeeeeeeeeeeeeeee
podniosłam parówkę - łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bo on chiał - łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
itd, itp...
 
lizałam pen...ka .. cukrowego :-p z tortem, majtki miałam mokre od kostek lodu...


nie mogę się zdjęć doczekać, Kachy w akcji :szok: z tym cukrowym:szok::-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

:-)

Edzia, jak już dostaniesz jakąś dobrą receptę na wypadające kłaki, to proproszę o cynk :-p

Kornelek prawie odpieluchowany :cool2:

GRATULACJE dla Kornelka!!!!!
dam cynk dam, na razie 3 dzień łykam ten Onozis więc nie wiem czy coś pomaga:blink:

:-):-):-) Pani E_mamo wygrała Pani konkurs na tekst miesiąca ;-):-D:-D

no super, ale co wygrałam?:laugh2::-p:-p:-p:-p:-p

Zrób sie na Krystal :cool2:;-):rofl2::ninja2::cool2: .

buhaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D

to się uruchomiłam dzisiaj niepotrzebnie:baffled::rofl2:

yyyyyyyyyyyyyy:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D????
 
Heyah

Wczoraj wieczorkiem Kornelek zrobił w gacie kupę :rolleyes2::confused2:

Czy to mozliwe, że dla dziecka komunikat "nie robimy siusiu w majtki" nie oznacza tego samego, co "kupki oczywiście też"? :nerd:

Wrrr..mrr..grrrrr....
 
reklama
Do góry