reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hej lasie
U nas leje bleeeeee
Wczoraj moje dziecko wykonczyło mnie nerwowo, miała taki dzien wyjca,ze szok.
Jeszcze jeden taki dzień i mnie wywiozą do wariatkowa :baffled: to pewne.

Iwon Weronika miała to samo, nie sikała ale za to wszelkie cięzkie ładunki lądowały w majtkach, po jakimś czasie to minęło wiec sie nie martw aaaaaa i gratulacje :tak:
Niania Ty sie nie obrażaj, sama nam wstawiłas taka ala Crystalową fote ostatnio :-p:-p:-p
 
No i nie mówcie mi,że nie wiecie co oznacza slowo "pokryklane"
Pokryklane to porysowane , pogryzmolone, nooooooo tylko tak po naszemu :-p:-p
 
Tak :wściekła/y: moje dziecko ma dzisiaj dobry humor bo tatuś w domu :crazy:
Rano śpiewała teraz koloruje....z tatusiem :angry:
Wczoraj matke nerwowo wykończyła, dzisiaj grzeczna ehhhhhh
 
nie narzekaj matka :tak: moja to już w ogóle na mnie nie zwraca uwagi :baffled::baffled:

dzis rano z powagą stwierdziła, ze nie może założyć sandałków, bo jest "kałużaście" i "mokraśno" :confused::confused::confused::confused:
pokryklane przy słowotwórstwie mojej córki to pestka!

znacie bajkę Baranek Shaun? Julka przesiedziała wczoraj przed tv prawie 1,5 godz oglądając ją z otwartym pyszczkiem, nie dało sie jej odciągnąć :nerd:
a jak u was z oglądaniem tv/kompa?? jak długo pozwalacie??

aaaaaa, na sobotę mamy zaproszenie do kina, na bajkę właśnie, ale nie wiem czy ryzykować :confused: bo sie dziecko znudzi po 3 minutach i co??? :baffled::baffled::baffled:

no tak, a mój obcas, kochana Elficzko, nienaprawialny :angry::angry::angry::angry:
niestety paragonu OFKORS!!! nie mam :angry::angry::angry::angry:
a wyjaśniając: na sobotniej kawie Ewelina odważyła sie pochwalić moje sandały (dziekuję :-):-)), które w minutkę po pochwale ośmieliły się odobcasić :confused: dokładnie jeden, lewy :baffled::baffled::baffled::baffled:

Nianiaaaaa, ale fajny pic w awatarku :-):-):-)
 
Dzieki Elenko, mnie tez się bardzo podoba:rofl2: tyle ze to nie ja :nerd::-D:-D:-D

Bierz małą do kina. Ja byłam z Maksem ostatnio w Imaxie na 3D "wodne stwory". Na Maksa mu się podobało, siedział z otwartą buzia:-p Było super.
 
helo

Elfik ja takiego wyjca tez mam-Hania
od paru dni zastanawiam sie jak ja sobie poradze z noworodkiem i wrzeszczem Hania na raz....normalnie mam nadzieje ze trzecie nie bedzie mialo jeszcze gorszego usposobienia :baffled: bo na bank dostane nerwicy

Niania kolorek fajny
chyba mialas juz cos podobnego,wiec napewno ci bedzie do twarzy:tak:
a Marcelek slicznie spi :-)
napisz potem o co kaman w tej ksiazce :rofl2:

Iwon gratulacje dla Kornelka :-) teraz to z gorki bedzie
pamietam zeMili kupe przez ok.2 tygodnie wolala robic mi do pieluchy,bo na noc ma jeszcze zakladana,wiec rano miala bombe w niej
2 tygodnie minely i nagle zaczela kupke robic na nocnik albo do kibelka:happy:
wiec to chyba taki etap

Kasia imprezka musiala byc naprawde mega super :-D jestes bomba normalnie haaaa:-D
 
Dzieki Elenko, mnie tez się bardzo podoba:rofl2: tyle ze to nie ja :nerd::-D:-D:-D

Bierz małą do kina. Ja byłam z Maksem ostatnio w Imaxie na 3D "wodne stwory". Na Maksa mu się podobało, siedział z otwartą buzia:-p Było super.

a ja tu z chapą otwartą patrzę i patrzę i nie dowierzam własnym oczom, że tak można wyglądać 2 miesiące po porodzie!:szok::-p:-p:-p:-p

do kina mówicie?
hymmmm, ostatnio byłam z Julką w Multikinie Baby, jak miała parę miesięcy hehe
Może warto się wybrać na jakąś baję?
 
a ja tu z chapą otwartą patrzę i patrzę i nie dowierzam własnym oczom, że tak można wyglądać 2 miesiące po porodzie!:szok::-p:-p:-p:-p

:-D:-D:-D ale patrzta nikt sie nie kapnął że to nie ja:rofl2: czyli ze co ?wychodzi na to ze jestem podobna do nageliny jolie :-D:-D:-D

o matko! przypomniało mi się, ze ja kocham bradzia mojego :-p
Angelina%20Jolie%20and%20brad%20pitt%20on%20bed.jpg


http://angelinajolie.celebden.com/wp-content/uploads/2006/08/Angelina%20Jolie%20and%20brad%20pitt%20on%20bed.jpg

...Jezu zrobiło mi się gorąco ...serio:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzięki lasie za dobre słowo, mam nadzieję, że młody się wkrótce opamięta ;-) Póki co, studiuję fachową literaturę nt. pożegnania z pieluchą. Czyli co, mówicie żebym na razie zostawiała małemu pieluchę na noc? :confused:

A co do kina, to chyba też przejrzę repertuar. Może i u nas mają opcję do lat 5? ;-)

Elen, teoretycznie Kornelek może oglądać bajkę 20 minut dziennie. A jak jest w praktyce- lepiej nie pytaj :-p Staramy się mu ograniczać bajki, ale same wiecie, jak to w weekend bywa. Chce się posprzątać, obiad ugotować, czasem taka bajka jest dla rodzica jak zbawienie. Pocieszam się tylko tym, że mały w ciągu tygodnia ogląda bardzo mało tv, więc w weekendy pozwalamy mu na ciut więcej ;-)
 
Do góry