reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej kochane
Znowu tutaj taka cisza buuuuuu:-(
Mam pytanie- czy Wasze dzieci pija jeszcze rano mleko? Chodzi mi o jakies wczesniejsze godziny. Weronika budzi sie codziennie w okolicach 6tej rano i domaga sie mleka, jak jej nie dam to juz nie zasnie i potem w ciagu dnia jest strasznie marudna i ziewajaca. Kiedy dostanie butle to wypija i spi dalej do 8mej rano :baffled:
Jak to wyglada u Was?
 
reklama
dzień dobry :-)

Elfiku u nas nie ma mleka o takiej godzinie tylko actimel :tak: bo my o 6 wychodzimy z domu :-):-):-) a u Żanety Julka pozera śniadanie, wiec mleko jako takie odpada

Iwon, Asiu - męska logika jest nie do ogarnięcia :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Asiu :-) fajnie, ze tak dobrze Ci się jeździ :tak: egzaminem się nie martw tak bardzo - ja zdałam za pierwszym razem, w najbardziej korkowej godzinie w centrum miasta to i Ty sobie poradzisz :-) jesteś młodsza, bystrzejsza i - co najważniejsze - wyższa :-D:-D:-D:-D:-D
 
Bu ha ha :laugh2::laugh2::laugh2: co prawda to prawda maluchy maja gorzej :-p

dobra dobra, trzeba sobie tylko odpowiedziec na pytanie czy ja juz potrafie jezdzic na tyle, zeby zdac egzamin za pierwszym razem :happy2::happy2::happy2:


czesc baby
my do poniedziałku sami, R w Stolicy.....
nie spałam poł nocy, Kuba gorączkował od 19 wczoraj, na poczatku miał 38,4 a po podaniu leków spadło, w nocy tes koło 37,5, teraz juz jest ok, ale sama nie wiem co robic, z czego ta tempratura, nie kaszle, nie ma kataru, na nic nie narzeka tylko goraczka........
sama nie wiem, mam isc do lekarza???
 
nie spałam poł nocy, Kuba gorączkował od 19 wczoraj, na poczatku miał 38,4 a po podaniu leków spadło, w nocy tes koło 37,5, teraz juz jest ok, ale sama nie wiem co robic, z czego ta tempratura, nie kaszle, nie ma kataru, na nic nie narzeka tylko goraczka........
sama nie wiem, mam isc do lekarza???
Ja bym poczekala i obserwowala chociaz z drugiej strony dzisiaj juz piatek a ty sama z chorym dzieckiem na likend hmmm, sama nie wiem a teraz ma goraczke? Jesli nie ma to moze jeszcze poczekaj ..

tylko o tym piszesz czy cos stawiasz i zapraszasz na jakas wyżerkę :confused::confused::laugh2::laugh2:;-)
Zaprosilabym chetnie gdybysmy blizej siebie mieszkaly :tak: a pisze o tym bo spojrzalam na date i tak mi sie przypomnialo :tak:
apropo wyzerki- ostatnio jem za..... czworo :baffled: nie wiem co to oznacza ale konia z kopytami bym zjadla...
 
Ja bym poczekala i obserwowala chociaz z drugiej strony dzisiaj juz piatek a ty sama z chorym dzieckiem na likend hmmm, sama nie wiem a teraz ma goraczke? Jesli nie ma to moze jeszcze poczekaj ..


Zaprosilabym chetnie gdybysmy blizej siebie mieszkaly :tak: a pisze o tym bo spojrzalam na date i tak mi sie przypomnialo :tak:
apropo wyzerki- ostatnio jem za..... czworo :baffled: nie wiem co to oznacza ale konia z kopytami bym zjadla...


no własnie dlatego mam dylemat, poza tym dzisiaj mam jeszcze jazde, miałam Kube zaprowadzic do rodzicow R, ale nie chce go prowadzac nigdzie z gorączka, poczekam jeszcze i zobacze co sie bedzie działo po południu z nim, jak bedzie dobrze to ok, a jak nie to bedziemy myslec.............



jedz jedz chucherko Ty.........
 
Co kupujecie Waszym maluszkom na urodzin? macie jakies pomysly?
Moje dziecko oszalalo na punkcie konikow pony ale szczerze mowiac nie mam za bardzo ochoty kupowac kolejnego konika do kolekcji :baffled:...
 
reklama
Haj :cool2:

Asia, a dlaczego miałabyś nie zdać za pierwszym razem? Wykup sobie, jeśli to możliwe, kilka dodatkowych godzin. No i najlepszym ćwiczeniem praktycznym jest oczywiście nauka z osobistym instruktorem (czytaj: mężem, chłopakiem, wujkiem, bratem ;-)). Masz możliwość pohulać sobie gdzieś na obrzeżach miasta? :blink:

A co do gorączki Kubusia, to z jednej strony poczekałabym jeszcze, ale z drugiej, jak mówi elfik, w weekend będzie ciężko jakby co dostać siędo lekarza, więc pomysł z przeczekaniem do popołudnia wydaje się najlepszy.

Elfik, Kornelek pije rano mleko lub kakao, ale nie budzi się na nie. W sumie, to moglibyśmy już z tego spokojnie zrezygnować, ale w ciągu tygodnia ciepłe mleko jest dla niego zachętą, żeby się zwlókł z łóżka ;-) W weekedny czeka grzecznie na śniadanie.
 
Do góry