reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kolejne pieluchowe sukcesy za nami :happy: Wczoraj Kornelek zawołał: mamusiu, chcę siku :rofl2: W pobliżu był też Mariusz, ciekawe dlaczego zawołał akurat mnie (Asia ;-)). W każdym bądź razie jeden zero dla nas ;-)

A propo wołania. Czy u Was też tak jest, że dzieci o cokolwiek proszą, to wołają Was, a nie tatusiów? Powoli zaczyna mnie to wkurzać. Mamo, włącz bajkę, mamo chcę siku, mamo daj mi czekoladkę, mamo ZEPSUŁO SIĘ KOŁO W AUCIE :szok:, mamo to, mamo tamto :nerd: Wrrr...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haj:-) podczytuje:rofl2:

Kolejne pieluchowe sukcesy za nami :happy: Wczoraj Kornelek zawołał: mamusiu, chcę siku :rofl2: W pobliżu był też Mariusz, ciekawe dlaczego zawołał akurat mnie (Asia ;-)). W każdym bądź razie jeden zero dla nas ;-)

A propo wołania. Czy u Was też tak jest, że dzieci o cokolwiek proszą, to wołają Was, a nie tatusiów? Powoli zaczyna mnie to wkurzać. Mamo, włącz bajkę, mamo chcę siku, mamo daj mi czekoladkę, mamo ZEPSUŁO SIĘ KOŁO W AUCIE :szok:, mamo to, mamo tamto :nerd: Wrrr...

Mój tez woła tatusia albo nianie (jak jest:tak:)

U nas mleko jest o 7.00 albo o 7.30 u Marcelka :-D:-D:-D:-D

Laski moze jakis meeting w Warszawie?:-)
 
Haj:-) podczytuje:rofl2:



Mój tez woła tatusia albo nianie (jak jest:tak:)

U nas mleko jest o 7.00 albo o 7.30 u Marcelka :-D:-D:-D:-D

Laski moze jakis meeting w Warszawie?:-)

no to jak woła tate to chyba dobrze co?? ;-);-):tak::baffled::baffled:


ja na spotkanko oczywiscie sie pisze, teraz w stolicy moge byc co tydz. :blink::blink:



czesc babeczki:-)
bylismy z Kuba u lekarza, nie mogłam sie dostac do mojej pediatry, bo niestety akurat wczoraj poszła na urlop. Udało mi sie dostac do innej, w tej samej przychodni, chociaz nie było juz do Niej miejsc..........ale sie udało. Kuba ma zapalenie gardła, dlatego miał taka wysoką temperature, podobno przy gardle zazwyczaj tak jest. Dostalismy Bactrim i sie leczymy, od wczoraj wieczora nie ma juz temperatury wiec mysle ze jest lepiej :-):-)

straszna pogoda za oknem, zaraz pewnie zacznie lac......
ciekawe jak tam, Klaudia , nasza plażowiczka hehe:blink::blink::blink::confused::confused:
 
Haj :cool2:

Asia, a dlaczego miałabyś nie zdać za pierwszym razem? Wykup sobie, jeśli to możliwe, kilka dodatkowych godzin. No i najlepszym ćwiczeniem praktycznym jest oczywiście nauka z osobistym instruktorem (czytaj: mężem, chłopakiem, wujkiem, bratem ;-)). Masz możliwość pohulać sobie gdzieś na obrzeżach miasta? :blink:

.

zdawalność w Tarnobrzegu wynosi 33% :-p:-p
mam nadzieje, ze sie w nim znajde, co do jazdy to jezdze sobie z R po jakich dołach, zahaczamy o parkingi, wneki itp, staram sie cwiczyc jak moge,
sie zobaczy, we wtorej jade ustalic termin egzaminu :-p:-p:-p
 
co tam pamiętam
e-mamoo martina jak tylko zaczęła robić na nocniczek to po 3 dniach już nie zakładałam pieluchy na noc więc nie pamiętam kiedy kupowałam pampersy:-)

jeden raz się zsiusiała jak była chora teraz sporadycznie właduje kropelke w majtasy bo wiadomo nie ma czasu na siku:tak:

fotki z mojej imprezy będą napewno czekam na płytkę widziałam je na aparacie i są zboczone .. trochę :-p same zobaczycie

niania ja tam myślałam że to Ty:tak:w tym avtarku

alka wakacyjna więc się nie odzywam narazie z zazrości:-p

elfik wyczaruj coś dla mnie fajnego zamiast psuć elence buciaki .. no wiesz fajna praca moze być hihi

Joasiu zdrówka dla Kubusia
 
a u nas przygotowania do narodzin hihihi


będę miała tylko 4 dzieciaków i 6 dorosłych impreza na 2 godziny
ciacho gotowe jutro coś tam jeszcze dorobie
teraz właśnie produkuję jakieś rozrywki co by dzieciaki i rodzice chałupy nie przestawili piętro nizej :tak:

już widzę jak sąsiadowi będękazała bawić się w jeżyka hihihi

ale juz ich uprzedziłąm że bawią się wszyscy:-):rofl2::-p;-)

paa laseczki
 
reklama
Do góry