reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

A miałyście jakieś nietypowe objawy ciąży? Ja w poprzedniej jak nigdy nie miałam dostałam zielonej bakterii pod skórka paznokcia a teraz dostalam uczulenia na truskawki miałam brzuch czerwony a początkowo myślałem że może dostałam uczulenia na prolutex na szczęście nie
 
reklama
A miałyście jakieś nietypowe objawy ciąży? Ja w poprzedniej jak nigdy nie miałam dostałam zielonej bakterii pod skórka paznokcia a teraz dostalam uczulenia na truskawki miałam brzuch czerwony a początkowo myślałem że może dostałam uczulenia na prolutex na szczęście nie
ja w sumie nic takiego nie miałam. Już nawet męża opieprzyłam ze przez jego prace kolejny cykl stracony -aż do poniedziałku robiąc hobbystycznie test przed miesiączka 😅
 
A miałyście jakieś nietypowe objawy ciąży? Ja w poprzedniej jak nigdy nie miałam dostałam zielonej bakterii pod skórka paznokcia a teraz dostalam uczulenia na truskawki miałam brzuch czerwony a początkowo myślałem że może dostałam uczulenia na prolutex na szczęście nie
Też nic takiego nietypowego nie zauważyłam. Za to biegam do łazienki siusiu dosłownie co 20min i jak nie lubię jogurtów tak pochłaniam każdy który wpadnie mi w ręce😂
 
Mnie strasznie ale to strasznie bolały plecy w pierwsze dni. Teraz już się w miarę uspokoiło ale czasem rano mnie jeszcxe bolą.
 
Hej dziewczyny 🥰jak się czujecie ?😃u mnie dziś zaczęły się mdłości ( cały dzień ) 🤭i od kilku dni zgaga nie do zniesienia 🫣
Ja w niedzielę robiłam test (planowałam winko z kuzynką) i był negatyw...wieczorem bolał mnie brzuch jak na okres, w poniedziałek znów zupełnie jak na okres i przez godzinę tak mnie łamało w krzyżu, że masakra 🤯. We wtorek zrobiłam test, bo okres mimo bólu nie chciał przyjść i bum ...dwie kreski 🙈dzisiaj już wiem, że będzie ciężki pierwszy trymestr, bo zaczyna mi być niedobrze po jedzeniu 🤦 ale jestem kwiatem lotosu i głęboko wierzę, że ta ciąża mnie pozytywnie zaskoczy 🙂
 
Ja w niedzielę robiłam test (planowałam winko z kuzynką) i był negatyw...wieczorem bolał mnie brzuch jak na okres, w poniedziałek znów zupełnie jak na okres i przez godzinę tak mnie łamało w krzyżu, że masakra 🤯. We wtorek zrobiłam test, bo okres mimo bólu nie chciał przyjść i bum ...dwie kreski 🙈dzisiaj już wiem, że będzie ciężki pierwszy trymestr, bo zaczyna mi być niedobrze po jedzeniu 🤦 ale jestem kwiatem lotosu i głęboko wierzę, że ta ciąża mnie pozytywnie zaskoczy 🙂
Wybierasz się na betę ?😍
 
U mnie delikatne mdłości jak zjem jest ok i od 3 dni w ciągu dnia robi mi się trochę słabo trochę w głowie kręci ale to wszystko bardzo delikatnie
 
reklama
U mnie beta 25.10 - 56,03, a 30.10 - 561,50. Byłam u lekarza 26 października ale jeszcze nie było widać nawet pęcherzyka, następna mam 9.11. mam nadzieje ze będzie wszystko Ok. Wariuje trochę bo rok temu dokładnie o tej samej porze poroniłam. Trzymam kciuki za nas wszystkie 😘
 
Do góry