reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Witam dziewczyny 🥰 mam nadzieje sie zadomowic I dotrwac z wami do lipca :) jestem mamą 12sto latka i poronilam w 11 tyg w maju...
Bardzo bym chciała by tym razem się udało. Termin z kalkulatora 10.07 ❤️
hej :) badałaś przyrosty, i ogólnie robiłaś jakieś badania po poronieniu?
Trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️
Spokojnych 9 mc
 
hej :) badałaś przyrosty, i ogólnie robiłaś jakieś badania po poronieniu?
Trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️
Spokojnych 9 mc
nie robilam przyrostów. Robię testy od niedzieli i ciemnieją. Dziś elektroniczny pokazał 2-3. Mieszkam w UK i tu nie robią bety. Ale przez to że poronilam w poniedziałek mam wizyte w clinice wczesnej ciazy na badania... I jutro będę dzwonić do polskiej kliniki by umowic się do ginekologa. A po poronieniu nie robili żadnych badań.
 
nie robilam przyrostów. Robię testy od niedzieli i ciemnieją. Dziś elektroniczny pokazał 2-3. Mieszkam w UK i tu nie robią bety. Ale przez to że poronilam w poniedziałek mam wizyte w clinice wczesnej ciazy na badania... I jutro będę dzwonić do polskiej kliniki by umowic się do ginekologa. A po poronieniu nie robili żadnych badań.
no tak, za granicą wszystko inaczej wygląda, ja porobiłam trochę badań na własną rękę i dzięki temu wiem, że muszę przyjmować zastrzyki z heparyną,dopiero w pon mam wizytę a do tego czasu biorę acard
 
Pochwale się wam dziewczyny ☺️pojechałam dziś na wizytę prywatną i wszystko dobrze jak na ten moment 🥰jeszcze bez ❤️ale wiadomo jeszcze wcześnie . Dostałam progesterone besins 100mg 2xdziennie i utrogestan na noc , czy ktoras z Was bierze taki zestaw ?
 

Załączniki

  • IMG_1248.jpeg
    IMG_1248.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
Pochwale się wam dziewczyny ☺️pojechałam dziś na wizytę prywatną i wszystko dobrze jak na ten moment 🥰jeszcze bez ❤️ale wiadomo jeszcze wcześnie . Dostałam progesterone besins 100mg 2xdziennie i utrogestan na noc , czy ktoras z Was bierze taki zestaw ?
ja wizytę mam dopiero w pon, ale mój progesteron troszkę ponad 12 więc kto wie co dołączy do mojego zestawu 😅
 
reklama
Do góry