reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
No co Ty? To dziwne.. nawał miałam w 3-4-5 dobie po porodzie.
A teraz poprostu mleko leci jak szalone. Ja wkladki musze czesto zmieniac bo są przesiąknięte mlekiem… ale u mnie zawsze lecialo jak szalone… moze poprostu nie masz takiego szybkiego wyplywu mleka?
Mam tak samo 🙈 Malutka aż się denerwuje, bo tak szybko leci, że nie nadąża łykać i się krztusi.
Ostatnio zrobił mi się zastój czy zapalenie i miałam prawie 39 stopni gorączki.
 
Mam tak samo 🙈 Malutka aż się denerwuje, bo tak szybko leci, że nie nadąża łykać i się krztusi.
Ostatnio zrobił mi się zastój czy zapalenie i miałam prawie 39 stopni gorączki.
Jak masz za duzo mleka to po karmieniu rob zimne oklady. To powstrzyma nadmierną produkcje mleka. Troszke mleka przed karmieniem mozna upuscic (na wkladki samo niech wyleci bo laktator dodatkowo stymuluje produkcje). Albo na kolektory.
Mi polozna radzila robic przerwy zeby dziecko odpoczelo. Ale moja corka nauczyla sie pic turbo szybko:) najadala sie w kilka minut. I nie miala problemow z brzuszkiem. Super ze macie duzo mleczka!!

A synek teraz troche łapie powietrza ale tragedii nie ma odpukac!
 
Zazdroszczę , a nie dali wam tabletek na pokarm w szpitalu? Bo ja jestem uczulona i mi nie podali bo przerabiałam temat z 1 synem . Skutki uboczne miałam takie że miałam Drygawki i kołatanie serca . Ale mleka po 2 tabletkach miałam tyle że aż bolały mnie piersi .
 
Teraz pije ten jęczmień naturalny to widać mega różnice bo na początku to spadł mi z wagi. Piciem tego się rozkręciło i mały zaczął przebierać na wadze.
 
Zazdroszczę , a nie dali wam tabletek na pokarm w szpitalu? Bo ja jestem uczulona i mi nie podali bo przerabiałam temat z 1 synem . Skutki uboczne miałam takie że miałam Drygawki i kołatanie serca . Ale mleka po 2 tabletkach miałam tyle że aż bolały mnie piersi .
Tabletka na pokarm? Kurczę pierwsze słyszę…
 
Jak tam mamusie? Jak Wasze bobaski? Jak skoki 3 miesiąca u Was?
Nasza Mała też dopiero będzie kończyć 2 miesiące, ale jest z niej niezły diabełek 😅 Chciałaby być noszona cały czas, ale też nie w byle jakiej pozycji ( ma tendencję do wyginania się w tył); karmię piersią - jeść woła nawet co 1,5-2h, a wieczorem to i co pół, zamiast się najeść porządnie to ogółem woli jeść mniej a często, w nocy się tylko porządnie najeść potrafi. I płacze sporo jak jej coś nie pasuje, uśpić się łatwo nie da, jak przemęczona to nakarmić ją to też wyzwanie, bo się odrywa od piersi, mimo, że głodna 😵 Ale wykluczyliśmy z pediatrą i położną, że coś jej jest, także ten typ tak ma. Bardzo dobrze nam spała na spacerach od urodzenia, a ostatnio wózek coś jej przestał pasować i po chwili od wyjścia z domu już płacze (choć ma dni że przyśnie ładnie i można pochodzić dalej niż za blok 😅). Ogółem jest co robić, zazwyczaj jak jej się dobrze śpi to na rękach, więc są dni, że ciężko mi sobie zrobić nawet coś do jedzenia, albo ledwo ją odłożę i zrobię, a ona wstaje już. Albo w drugą stronę, odłożę ją z myślą, że zaraz będzie krzyk, a ona śpi ładnie i nie wiem aż co wtedy ze sobą zrobić 😅 Ale jestem dobrej myśli, że im starsza tym łatwiej ją będzie czymś zająć i że łatwiej jej będzie zasypiać bez naszej pomocy za jakiś czas - ogółem jest słodka, ale mocno zajmująca
 
reklama
Do góry