reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostanę mamą w 2024 na Śląsku 🥰

reklama
Ja robiłam betę tylko na samym początku 🤭 pierwsza uchwycilam 14... 3 wynosiła ponad 200 więc już nie robiłam
Mnie lekarz jak wyszło ponad 800 wręcz zakazał robić kolejną, bo jakby odbiegało chociaż o 10 pkt od tego ile powinno być to bym wariowała, facet mnie już trochę zna, na swojej robocie się też zna (kilka koleżanek już dzięki niemu jest mamami). Na pierwszej wizycie spojrzał na mnie, powiedział "Słuchaj się mnie i będziesz mamą, zobaczysz." Po pół roku po diagnozie problemu jestem 🤰, mam nadzieje, że poprowadzi mnie aż do szczęśliwego rozwiązania ;)
 
cześć dziewczyny! :) Termin również na 25 styczeń :) obecnie mieszkam w Irlandii, ale z PL to Rybnik :D

Pierwsza ciąża, w piątek(23.06) widziałam fasolkę i serduszko ładnie biło 😍

pozdrawiam 🤗
 
Gratulacje 🥰🥰🥰 orientujesz się jak wygląda prowadzenie ciąży w Irlandii ?
Narazie sama poznaje to tak na prawdę, ale jak narazie dla mnie dramat, Irlandia nie uznaje ciąży przed 12 tygodniem. Tak samo ciąży nie prowadzi Ci ginekolog położnik tylko lekarz rodzinny 🫣 dobrze, ze jeszcze mam w okolicy polskich lekarzy 😂

Zobaczymy jakie kwiatki jeszcze wyjdą w trakcie
 
reklama
Do góry