reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja powiedziałam w pracy na samym początku, bo miałam straszne mdłości i wymioty i musiałam jakoś uzasadnić moją prośbę o pracę zdalną lub przychodzenie do pracy na 12 😢
 
reklama
można jeść sushi w ciąży. Taką miałam ostatnio ochotę, ale u wujka Google znalazłam, że nie 🥲
nie można surowej ryby - w ciąży jem sushi bardzo często, tylko wybieram te w tempurze lub pieczone i zawsze zaznaczam, że jestem w ciąży i aby przygotowali je na desce gdzie nie była krojona surowa ryba.
A ostatecznie możesz wziąć wege sushi 💜
 
Ja już na l4. I chyba nie chce wracać przed porodem. Zobaczymy jaki bedzie 2trym. Musze powtarzać krzywa, bo pojedyncze na czczo wychodzą mi za wysokie a w krzywej wyszło akurat w normie 🤦🏼‍♀️ a żeby dostać leki, refundację i diagnozę to musi wyjść w krzywej. Masakra jakaś 😭
a te pojedyncze to z palca czy też w Łabie z ręki?
 
Mi się gorzej spi od pierwszej ciąży, jak się wtedy zaczęło, ponad 3 lata temu, tak od tej pory budzę się kilka razy w nocy, sprawdzić jak synek (śpimy razem)🙂
 
reklama
Do góry