reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja myślę, że to jest jedyny czas w życiu kobiety gdzie może się skupić na sobie, odpocząć, przygotować na przyjście dziecka na świat. Więc myśl o sobie 😘

Też tak uważam, tym bardziej kiedy są jakieś dolegliwości, szczególnie że w kolejnej ciąży już ze starszakiem w domu jest dużo trudniej.
 
Stary na biznesowej kolacji a ja myślę co bym zjadła i już mu napisałam, że muszę w tym tygodniu zjeść sushi, ramen, burgera i kebab dobry i to wszystko jego wina bo to jego dziecko... a on ciągle je takie rzeczy i pewnie dlatego to dziecko tego oczekuje ode mnie 🤣
można jeść sushi w ciąży. Taką miałam ostatnio ochotę, ale u wujka Google znalazłam, że nie 🥲
 
reklama
Do góry