reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
***** dziewczyny najgorszy dzień od x czasu. Robota. Nic już z siebie więcej nie wydusze na ten temat.
Musze być w tej zdrowej ciąży w lutym, bo nie wyrobię psychicznie.
Mam to samo. Praca tak mnie obecnie psychicznie wykańcza, że jutro chyba zrobię test z nadzieją, że tam się coś pojawi. Okres co prawda 5 lutego, ale owulacje mam dosyć wczesne, więc w 23 dniu cyklu jakby coś miało być to będzie.

Z jednej strona mała wiara jest, z drugiej za to przychodzi rozsądek, bo przecież nigdy kreski nie widziałam do tej pory.
 
My po wizycie, mam skierowanie do endo, bo poza insulinooornością już wygooglałam, że z tarczycą jest problem :/ W przyszłym tyg. mam USG u jakiegoś niby lepszego lekarza, który lepszym sprzętem dokładniej robi, a później na monitoring. AMH podobno dość niskie, co go zdziwiło i w sumie mnie też, bo jak robiłam rok temu, to było całkiem spoko. Generalnie powiedział, ze owszem bez leczenia, może się ciąża przytrafić, ale są na to małe szanse, więc musimy jak najszybciej zacząć działać wielotorowo. Mąż ma badanie nasienia w lutym.
A może nie będę miała w ogóle czego leczyć, bo już nie doczekam 1 dc ;) Tak sobie wmawiam, bo w nd-pon strasznie się czułam, głowa bolała, mdliło mnie i byłam bardzo osłabiona, to sobie tłumaczę, ze na pewno przez cionsz :D
 
Pytanie z ciekawości - w którym dniu cyklu najwcześniej wyszedł wam pik na testach owulacyjnych? Zakładając, że tylko na tym bazujecie?
 
reklama
Do góry