reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
W sumie nie. Jak kiedyś poruszyłam ten temat, mówiła że nie dam rady , że już nie daje sobie rady, że moja najstarsza będzie miała kiepskie dzieciństwo przez rodzeństwo, brak mamy dla siebie itd. Więc po prostu nikomu nic nie mówiłam.
Ehhh.. często ludziom w otoczeniu się wydaje, że lepiej wiedzą co dobre dla nas samych. Najlepiej postępować w zgodzie ze sobą, nikt za Ciebie życia nie przeżyje, a później żałować, że się czegoś nie zrobiło i żyło wg wskazań innych. Na pewno przemyśl sobie co dla Ciebie dobre i podejmij decyzje jak podpowiada serce🙂
 
Ehhh.. często ludziom w otoczeniu się wydaje, że lepiej wiedzą co dobre dla nas samych. Najlepiej postępować w zgodzie ze sobą, nikt za Ciebie życia nie przeżyje, a później żałować, że się czegoś nie zrobiło i żyło wg wskazań innych. Na pewno przemyśl sobie co dla Ciebie dobre i podejmij decyzje jak podpowiada serce🙂
Dziękuję. Na chwilę obecną jestem przekonana,ze chce mieć 5-6 dzieci w niezaduzym odstępie czasu (sama jestem już po 30). Nie było długo u nas dzieci, więc nie mam co czekać bo historia się może powtórzyć. Na chwilę obecną w planach mam dziecko, potem zlobek, powrót do pracy, że ok 2-3 lata kolejne. I może kiedyś kolejne ;) jak już wrócę do.pracy chcielibyśmy się budować:) mój mąż mówi, że może i mieć 11 dzieci byle właśnie później mieć domek z ogródkiem. Ja mam nadzieję, że plany a może i nawet to.sa marzenia się zrealizują. Gdzieś w międzyczasie marzą mi się studia. No i w przyszłości oprócz dużej rodziny marzy mi się mini zoo kozy, owce, aplaki. Ale co wyjdzie, jak wyjdzie, kiedy wyjdzie i czy zdrowie i finanse pozwolą zobaczymy :)
 
@aurii_orelii @Mademoiselle_Nika - dziękuję - tak globalnie, za tych kilka wspólnych miesięcy ❤️ Byłyście dla mnie nieocenionym wsparciem i cieszę się, że dane mi było Was poznać (choć wolałabym bardziej sprzyjające warunki ;) ).

Rośnijcie zdrowo, a na kreski wracajcie tylko, jeśli postanowicie jeszcze bardziej powiększyć rodzinę. Niech to będzie dla Was piękny i spokojny czas ❤️
 
Dziękuję. Na chwilę obecną jestem przekonana,ze chce mieć 5-6 dzieci w niezaduzym odstępie czasu (sama jestem już po 30). Nie było długo u nas dzieci, więc nie mam co czekać bo historia się może powtórzyć. Na chwilę obecną w planach mam dziecko, potem zlobek, powrót do pracy, że ok 2-3 lata kolejne. I może kiedyś kolejne ;) jak już wrócę do.pracy chcielibyśmy się budować:) mój mąż mówi, że może i mieć 11 dzieci byle właśnie później mieć domek z ogródkiem. Ja mam nadzieję, że plany a może i nawet to.sa marzenia się zrealizują. Gdzieś w międzyczasie marzą mi się studia. No i w przyszłości oprócz dużej rodziny marzy mi się mini zoo kozy, owce, aplaki. Ale co wyjdzie, jak wyjdzie, kiedy wyjdzie i czy zdrowie i finanse pozwolą zobaczymy :)
Bylebyś na starsze dzieci opieki nie zrzucała - ja jako starsza musiałam dużo robić i dla mnie to okropne zachowanie rodziców, takie zrzucanie obowiązków przy młodszym dziecku na starsze - ze się zajmie, ogarnie, przypilnuje, pobawi, wszędzie zabierze. Skoro siostra jest starsza to może jej tak rodzice robili i musiała się zajmować Tobą i dlatego tak powiedziała
 
U mnie niestety bez happy endu.. 😢 beta spada
 

Załączniki

  • IMG_6886.jpeg
    IMG_6886.jpeg
    62,4 KB · Wyświetleń: 131
reklama
Do góry