reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

dziewczyny, widzę, ze dużo z Was zrobiło tą trombofilię - czy to jest polecane do zrobienia dla każdej staraczki czy dopiero w jakiejś określonej sytuacji?
Ja robię bo jestem po 3 poronieniach. Ale wydaje mi się, że warto zrobić też przy okazji innych badań tak dla własnej wiedzy
 
reklama
Sad Cry GIF
Matko jedyna, dziewczyny…😭🥹 wyje przez Was ile w Was jest dobra i życzliwości 😭
Kochana ja Ci życzę abyś odnalazła spokój w oczekiwaniu na kolejne wizyty ❤️ I żeby ta ciąża była ciąża ze szczęśliwym zakończeniem. Ciesz się tym czasem.
 
Dziekuje dziewczyny za odzew i napisanie Waszego zdania. Muszę przemyśleć sytuację. Ja już wyglądam jakbym była w 6 miesiącu:) więc pod koniec ciąży wyglądam jakbym była w ciąży z trojaczkami xd pewnie nie pamiętacie, ale pisałam kiedyś, że to ta siostra co uwaza, że więcej dzieci "zaszkodzi" mojej najstarszej :D ale w ciazy brałam ślub, byłam w 7 miesięcu i się super czułam:D ona była moja świadkowa;) do ewentualnej owulacji jeszcze trochę czasu, pomyśle:) ale w razie czego mogę z Wami na rezerwowej posiedzieć, żeby z Wami czasem pogadać? 😘
Jak niby ilość Twoich dzieci ma szkodzić rodzeństwu? I co to kogo obchodzi jak wyglądasz?
 
Dziewczyny, dziękuję za możliwość bycia i dzielenia się z Wami swoimi przeżyciami i troskami dnia codziennego. To był mój pierwszy miesiąc oficjalnie na kreskach, wcześniej byłam tylko cichym podglądaczem, ale mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że dużo lepiej jest jednak tworzyć tę wspólną społeczność byciem aktywną na forum.

Dziewczynom, którym udało się zajść w ciążę w styczniu życzę spokojnych, nudnych i ze szczęśliwym zakończeniem 9 miesięcy. Ja przenoszę się na kreski lutowe i raczej zostanę na forum dłużej, bo zapowiada się się, że i w lutym okres nadejdzie. Natomiast czeka mnie drożność i kolejne wizyty oraz badania, więc na pewno będę się dzielić z Wami ich wynikami. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie i do jutra 😊
 
dziewczyny, widzę, ze dużo z Was zrobiło tą trombofilię - czy to jest polecane do zrobienia dla każdej staraczki czy dopiero w jakiejś określonej sytuacji?
Podrugim biochemie moja Pani Doktor powiedziała bym zrobiła te badania plus parę innych. Szukała przyczyny moich niepowodzeń.
 
reklama
Do góry