reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

U mnie się niedługo kończy ban, lekarze nie wspominają o drożności, najwyraźniej uważają to za pecha, w sumie się nie dziwię w tym okolicznościach 😂
 
reklama
No mogłabyś, gdyby się okazało, ze mogłaś nie robić badania bo to to badanie np. uszkodziło rzęski a poprzedni raz był po prostu przypadkiem

Przede wszystkim nie miałabym pewności, że to drożność je uszkodziła. CP sama w sobie też je uszkadza więc szansa na drugą CP to już 15%

Ja tam się wolałam przebadać. Chciałam mieć jasna sytuację co do kolego zdrowia i wiedzieć na czym stoję a nie tracić czas bo np okazało by się że jajowody sa niedrozne i tylko in vitro
 
No ale tego się nie dowiesz 🤷🏻‍♀️ jak nie zrobisz drożności i znowu będzie cp to co wtedy ?
Może być bez względu na to czy zrobię drożność czy nie. A jeśli nie każdej z nas się to proponuje to chyba jest jakiś powód dla którego jeden lekarz jednej osobie zaleci a drugiej nie?
 
Może być bez względu na to czy zrobię drożność czy nie. A jeśli nie każdej z nas się to proponuje to chyba jest jakiś powód dla którego jeden lekarz jednej osobie zaleci a drugiej nie?
To zależy od lekarza a nie od kobiety 🤷🏻‍♀️ mi w szpitalu nie proponowali a poszłam do lekarki specjalizującej się w CP i pierwsze co zleciła to drożność 🤷🏻‍♀️ fakt, nie zdążyłam jej zrobić ale uważam że więcej pożytku jest z tego badania niż szkody
 
To zależy od lekarza a nie od kobiety 🤷🏻‍♀️ mi w szpitalu nie proponowali a poszłam do lekarki specjalizującej się w CP i pierwsze co zleciła to drożność 🤷🏻‍♀️ fakt, nie zdążyłam jej zrobić ale uważam że więcej pożytku jest z tego badania niż szkody
A ja uważam, że zależy od ulokowania ciąży, co powiedzialo mi 2 ginekologów. Ty tez nie wiesz, czy po badaniu byś nie miała odwrotnego efektu
 
reklama
Do góry