reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Hej dziewczyny! Pomożecie?
Nie umiem zinterpretować wyniku nasienia męża
Historia jest taka- listopad 2023- ciąża pozamaciczna leczona metotreksatem i nakaz czekania pół roku- od czerwca możemy się starać ponownie
W ciąże zaszłam bez problemu w 2 miesiącu starań- ale No niestety wyszło jak wyszło.
Zdecydowałam się na badania HSG i czekam na nie- będzie w maju ale lekarka powiedziała ze chciałaby zobaczyc tez wynik nasienia męża i tu taki wynik..
Bardzo podobne wyniki poprawiło nam branie Tenfertil. Po 2 miesiącach zdecydowanie wszystkie na plus się zmieniły.
Plus oczywiście zero sauny czy gorących kapięli. Z telefonem, laptopem, obcisła bielizna nie miał nigdy problemu (skłonności do 🤔).
 
reklama
in vitro w Polsce 😉
Ten post był chyba dodany przez anonimowego członka? Kurde jakieś przecieki przedwczesne czy co 😅 bo serio, wygląda to aż z śpiewnie jak na PL standardy. Bez skierowania, nikt nic nie pyta - oprócz danych, nie chcą dokumentów. Czyżby jakaś akcja ruszała przed tym finansowaniem invitro czy co…
 
Bardzo podobne wyniki poprawiło nam branie Tenfertil. Po 2 miesiącach zdecydowanie wszystkie na plus się zmieniły.
Plus oczywiście zero sauny czy gorących kapięli. Z telefonem, laptopem, obcisła bielizna nie miał nigdy problemu (skłonności do 🤔).
Mój mąż bo ciąży pozamacicznej powrócił do chodzenia do sauny i ostatni miesiąc już nie chodzi, ale poprzednie dwa miesiące chodził 2-3 razy w tygodniu, wiec myśle ze stad może być słaby wynik nasienia ale pewności nigdy nie ma. Nie wiem czy sauna może wpływać na morfologię. Teraz zero sauny, zero alkoholu, A nowe majty luzne już mu zakupiłam 😆
 
Mój mąż bo ciąży pozamacicznej powrócił do chodzenia do sauny i ostatni miesiąc już nie chodzi, ale poprzednie dwa miesiące chodził 2-3 razy w tygodniu, wiec myśle ze stad może być słaby wynik nasienia ale pewności nigdy nie ma. Nie wiem czy sauna może wpływać na morfologię. Teraz zero sauny, zero alkoholu, A nowe majty luzne już mu zakupiłam 😆
Oczywiście, że sauna będzie wypływała na nasienie, bo przegrzewa organizm w tym jądra. Jądra z jakiegoś powodu są na zewnątrz. Plemniki Nie lubią temperatury wyższej niż 36,6. Jak będzie choroba z gorączką to też wpłynie. Podgrzewanie foteli w samochodzie też.
 
A ja wam powiem tak. Cos mnie tknelo nie wiem po co ale tknelo 😂 mialam jednego pinka. Jestem po miesiaczce. Korcila mnie ta kreska ktora mi wychodzila. I te pinki tak jak kiedys robilam i nigdy nie oszukaly nic tak teraz oszukuje kazdy. Zrobilam sobie test dla jaj zeby zobaczyc. I wyszla kreska znowu taka sama jak wtedy. Nigdy ich nie kupie juz. Nie wiem jakie sobie kupic na przyszly miesiac zeby nie robily nadziei hmmmm. Juz nawet myslalam o tym z clear blue co pokazuje tygodnie ale on 100 zl kosztuje 😂
 
reklama
A ja wam powiem tak. Cos mnie tknelo nie wiem po co ale tknelo 😂 mialam jednego pinka. Jestem po miesiaczce. Korcila mnie ta kreska ktora mi wychodzila. I te pinki tak jak kiedys robilam i nigdy nie oszukaly nic tak teraz oszukuje kazdy. Zrobilam sobie test dla jaj zeby zobaczyc. I wyszla kreska znowu taka sama jak wtedy. Nigdy ich nie kupie juz. Nie wiem jakie sobie kupic na przyszly miesiac zeby nie robily nadziei hmmmm. Juz nawet myslalam o tym z clear blue co pokazuje tygodnie ale on 100 zl kosztuje 😂
też kiedyś trafiła mi się taka partia punków 🙃
 
Do góry