reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

KaMaLi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2021
Postów
1 598
Aby rozpocząć, przyda się kilka zasad👮‍♀️:

AGAWU! Z POZYTYWNYM TESTEM BEZ ZAPISU WSTĘP WZBRONIONY! UWAGA!

  1. Jesteś nowa? Patrz punkt 2.
  2. Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusji, zapisz się na testowanie lub do rezerwy. Super, gdybyś także w kilku słowach podzieliła się swoją historią.
  3. Unikajmy tematów związanych z dziećmi - nie wszyscy je mamy, a dyskusje na ten temat mogą być bolesne lub przykre😶.
  4. To miejsce wzajemnego wsparcia i szacunku🫂. Starajmy się nie oceniać ani nie używać zbyt ciężkich słów.
  5. Kwiecień to dzień Twoich urodzin? Świętuj z nami, księżniczko! Podtrzymujemy tradycję śledzenia urodzin księżniczek 👸 (dajcie znać, kiedy są!).
  6. Masz termin ważnego badania/zabiegu/procedury? Podziel się z nami! Chętnie potrzymamy za Ciebie kciuki oraz przekażemy ogrom wsparcia ❤️
  7. Uczestnictwo w punktach 5 i 6 dla chętnych🌻.
  8. W kwietniu wszystkie mamami się stają i ze staraczkowych wątków migiem znikają!

CYTAT NA KWIECIEŃ - podziel się swoim! Jaki cytat towarzyszy Ci w tym miesiącu?
Dzielę się z Wami swoim: "Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć sprawiają, że jesteśmy silniejsi." To cytat bliski memu sercu 🥹

NUTA NA KWIECIEŃ - LECIMY Z TYM🔥❤️‍🔥!


TRZYMAM ZA WAS I ZA SIEBIE KCIUKI!

Red Carpet Reaction GIF


W KWIETNIU URODZINOWE KSIĘŻNICZKI TO👑:


10.04 @amusedxxx
Pink Numbers GIF by clydesidesocial


TESTOWANIE 📆

1. @Karouuu ⛔@Aileen31 🩸@ugo🩸
2. @anela92 ⛔
3. @krasulkaa
4. @Kasja91 🤰@zarathos⛔
5.
6. @Anka2803🩸
7.
8.
9.
10. @patka!97🩸
11.
12. @Sharley⛔
13. @Leanne ⛔@Martii89⛔
14.
15. @wiolaho 🩸@marina7 ⛔
16.
17. @BellaIza22 🩸@inka855 🩸@Marcela.marcela @AnitaaP.🤰
18.[/USER] @skye11 🩸@Nelliel 🩸@dorota8
19. @Marzenaaa12🤰
20. @Palinka13 🩸@Mikimka 🩸@penguinlicious🩸
21.
22. @Doktur_M⛔
23. @annn1 @Kasienkaol🩸
24. @K448 @Gosia0132
25. @amusedxxx 🩸@anyżowa 🩸@mammania
26. @KaMaLi🩸
27.
28.
29. @Karouuu
30. @spekoppar_

Legenda:
ciąża 🤰🏻
okres 🩸
negatyw/ cykl bezowulacyjny/ brak okresu ⛔

PAUZA/ ŁAWKA REZERWOWYCH:
@Aksamitka28 / 28.04. 🍆
@Kitsune
@fckathy
@Cywil87
@wero1234
@Myszko
@Kasja91
@Lwica1410
@Klemensa
@nieznośne_poplątanie
@Charlotte9
@Gryfin 🩸
@Motylkowa!
@Mademoiselle_Nika

BADANIA/ ZABIEG/ PROCEDURA/WAŻNE DATY:

02.04 @fckathy histeroskopia
25.04 @fckathy drożność
15.04 @Anka2803 drożność
19.04 @penguinlicious wizyta diagnostyczna
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakie wyczucie, akurat dzisiaj zaczęłam nowy cykl więc idealny czas na nowy wątek :D
Nie wiem jak owulka wypadnie wiec wstępnie poproszę na 25 kwietnia, jak się uda to będzie termin na 2 stycznia 😂
I melduję bycie urodzinową księżniczką 10 kwietnia! I to okrągła trzydziestka 🙈
 
Jakie wyczucie, akurat dzisiaj zaczęłam nowy cykl więc idealny czas na nowy wątek :D
Nie wiem jak owulka wypadnie wiec wstępnie poproszę na 25 kwietnia, jak się uda to będzie termin na 2 stycznia 😂
I melduję bycie urodzinową księżniczką 10 kwietnia! I to okrągła trzydziestka 🙈
Czekam na okres,dzisiaj miałam dostać 🤭 Byśmy we dwie na styczeń się załapały 👑
 
reklama
Do góry