reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Porody :)

reklama
Lorien gratuluję podjęcia decyzji i życzę powodzenia. Mnie też już skręca. Robiłam wczoraj porządek z Filipka ubrankami. Segregowałam je na te, które sobie zostawiam dla drugiego potomka i na te które idą do sprzedania. I jak zobaczyłam te malutkie śpioszki, kaftaniki to aż mnie serducho zabolało z tęsknoty. Niestety musimy się wstrzymać przynajmniej z rok.:-(
 
ja strasznie bym chciala druga dzidzie z maja, to moje wielkie marzenie, juz nawet przeanalizowalam kiedy musialabym dzialac:-) tylko z kim:-D:-D:-D:-D
no i juz obowiazkowo po slubie:-p
 
Coyote i Geperty ... powoli nadrabiam wątki i ... ale fajnie ... nowe relacje z porodów :-):-) ... bardzo piękne i wzruszające te Wasze opowieści :tak::tak::tak:

Lorien i Abejka ... to będziemy trzymać kciuki w odpowiednim czasie za powodzenie Waszych planów ;-):-):tak:

Martuchaa ... :-D:-D:-D:-D:-D boska jesteś :-D:tak:
 

To chyba jakaś plaga :-D:-p:rofl2::-D;-) Ale gratuluję.

Z tym szybko i łatwo przy drugim mnie zastanowiło. Skoro ja zaszłam w ciążę zaraz na samym początku starań (w pierwszym miesiącu) i na dodatek był strzał w 10, czyli chłopiec, to jak to będzie za drugim razem? Zajdę w ciążę zanim weźmiemy się do roboty? :szok::baffled::-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jaka ty jesteś pragmatyczna Martucha :szok::baffled::-D Wszystko przeanalizowałaś tylko zapomniałaś o "dawcy" :-D;-):-p:rofl2::-D
A do czego ci ten papier potrzebny? :-p Myślisz, że pomorze ci w "robieniu" córeczki? :-p:-p:-p:-p
 
mam nadzieje ze "dawca" szybko sie pojawi w naszym zyciu bo przeciez jeszcze potrzebujemy czasu najpierw na poznanie sie, pozniej docieranie itd:-D:-D:-D

dobra koniec zartow:sorry2:

wiesz Monia, postanowilam ze druga dzidzie juz napewno bede miala po slubie bo:
po pierwsze nie chce miec takiej sytuacji ze ja i moja np dwojka dzieci - kazde mamy inne nazwisko, wiem ze juz z Nikiem nie bedzie mi latwo, te tlumaczenia co jak i dlaczego - sama to przechodzilam itd.
a po drugie - chcialabym wziasc slub a skoro i tak chce to mysle ze najlepiej jakby to byl owy "dawca":-D:-Dno bo skoro mozna pogodzic te dwie rzeczy ze bedzie i dawca i mezem to czemu mialabym tego nie zrobic:sorry2::-p:-D
 
Martucha, oczywiście rozumiem twoje powody. Podejrzewam, że ten "papier" da ci pewną stabilizację i pewność w związku. A to jest ważne. Życzę ci żebyś znalazła tego mężczyznę, który da ci szczęście, zaakceptuje Nika i da ci nowe maleństwo. Tylko nie szukaj go na siłę. Sama wiem z doświadczenia, że można taką osobę znaleźć zupełnie przez przypadek :tak:;-):-D
 
reklama
Gratuluję podjętych decyzji :tak:.
Lorien tzn teraz się nastawiacie duchowo, a od marca działacie, czy jak :confused:.
 
Do góry