reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie lutowych mam ;)

To moze jakis wstepny termin? u nas wtorek i sroda odpada bo mamy rehabilitacje :) A i dodam, ze jesli chodzi o miejsce to bez roznicy bo mieszkamy juz w centrum znaczy to prawie Wola bo przy kinie femina :)
 
reklama
Blair - o to fajnie, że mieszkasz koło Nas :p kino Femina jest bliziutko :)

Dee - no mi weekend też pasuje, choć ja to i codzienne mogłabym się spotkać ;)
 
u mnie ten czw i pt odpada, bo to jedyne dni kiedy m jest w domu, więc mu córki zabierać nie będę ;-)
może przyszły tydzień zatem? pon, wt, pt?
 
widzę że spotkanko się szykuje:) my z Luśką też się piszemy, chociaż wolałabym w tygodniu przedpołudniem, bo i tak maż wtedy w pracy, a młody w przedszkolu. Optymalnie chyba byłoby gdzieś w centrum, albo może Pola Mokotowskie jak pogoda dopisze??
 
reklama
Do góry