reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
jakas leniwa dzisiaj jestem. planowalam isc do miasta, ale moj m chce skrzynie biegow wymieniac, a narazie jeszcze chrapie.;-) zimno na dworze, nosa nie chce sie wytykac. no ale trza bedzie moze chociaz z dzieciarnioa sei przejsc, a moze jutro:dry:
a moj najmlodszy ostatnio zaczal wrzeszczec ,jak jest zly :-D:-D i to takim tonem, ze az bebenki trzeszcza:-D:-Da jak cos chce ,to stka reka i pokazuje palcem , :szok:nastepny dyrektor mirosnie:-D:-D

kik witaj
hehhe ale masz bosa w domku heheheh

agutek bardzo mi przykro z powodu dziadka , zdrowka dla niego

sandi moj tez tak kombinowal zebym sie z nim kladla ,ale chwile go poglaskalam , pospiewalam i odpuszcza.Raz juz tez sie tak zalateilam , polozylam sie z nim i pol nocy musialam zostac .

tristan wyciagnal dziadkow na plac zabaw a niech sie troche za nim naganiaja :-D
ja mam chwile spokoju od tesciow :-D:-)
ale juz we wtorek jada , jupi!!!!
 
Witam w niedziele


Madzikim, Teściowa wybacz !!!! Normalnie cały czas pamiętałam żeby Ci złożyć życzenia ale w końcu nie złożyłam :zawstydzona/y:.

To ze zdwojoną siłą : najserdeczniejsze (choć mocno spóźnione) życzenia urodzinowe!!! Od zięcia też :-).

Blue a te zakupy to takie po -podchoinkowe :-D??

Widzę, że się kolejne spotkania szykują...:tak:.
 
Hejka:-)Miloku tak sobie myslalam o Tobie jak tam u Ciebie?!Ja juz przygotowalam obiadek ,a ok 16 mam gosci.A my w Budgoszczy tez mamy Tesco,a co:-D:-D:tak:;-).Agutku zrowka zycze dziadkowi.
 
reklama
Do góry